reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Marta trzeba myslec pozytywnie :)

Pata a ile się staracie?

India NIE!!! Nie wiem czy pisalam wczoraj czy nie, ale poszlam do sasiadki bo to jej znajomy kiedys u nich tez robil i wtedy ktos inny nawalil u nas i go zgarnelismy do siebie. A wczoraj poszlam do niej bo myślałam, ze moze cos sie stalo. Przedwczoraj dzwonilysmy z 20 razy bo mielismy potwierdzić, a po 2 zapytać co dokupić bo bialej brakło ( taka fantastyczna kazał kupic, 3l za 50zl a taka do dupy, i mialo jeszcze zostać a tu braklo i ogólnie lipa z ta farbą) no i wczoraj rano tez jeszcze maz zadzwonił i tez nic. Czekalam do 17. Ani nie przyszedł, ani nie odezwał. I bylam u siasiadki, ona miała sprawdzic co o jak. Po 15 min puka ze dzwoniła do niego i ze jutro ma u nas być i zanim przyjdzie to jeszcze zadzwoni. No nie powiem, ale od kiedy przez osoby trzecie sie porozumiewa? Skoro wiedzial ze byliśmy nawet u niej to by zadzwonil, a tu nic. Jest 13.30... Za 2 h maz dalej do pracy i jak mu sie przypomni to sorry ale ja z brzuchem po farby nie bede leciala. A jak nic sie nie odezwie to podziekujemy za usluge i tyle. No tylko co dalej? Juz tam kogos z kuzyna rodziny kombinujemy w razie czego ale jakie ma terminy i jak robia to nie mam pojęcia.
 
reklama
Teraz trzeci cykl. Nie dlugo ale zawsze mialam dokladne cykle i tym razem pokazaly sie takie objawy że dalo mi to troche do myślenia. Mimo pojawienia sie tej nietypowiej @ objawy nie ustępują :|
 
Marta ja tak samo uslyszalam - żeby sie nie cieszyc....

Wiki bez komentarza....

Dziewczyny co myslicie o domach stawianych? Kanadyjskich?


Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pata, trzeba poczekac i zobaczyc jak sie rozwinie sytuacja. Duzo masz @? Czy to plamienia bardzoej?

Marta- czyli cierpliwie czekamy az cudo urosnie :-)
Roznie moze byc, ale nie ma co zakladac najgorszego.

Marysia - nie mam zdania na ten temat

Wiki - ja bym sie wkurzyla ostro. My tez tak raz mielismy, ze sie doczekac nie mozna bylo i powiem Ci, ze przyszlo co do czego i sie koles nie pojawil juz w ogole


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Jest bardzo skąpe i towarzyszy temu bol podbrzusza jak przy @ ,gdzie na poczatku zawsze lecialo ze mnie jak woda z kranu.
 
Jest bardzo skąpe i towarzyszy temu bol podbrzusza jak przy @ ,gdzie na poczatku zawsze lecialo ze mnie jak woda z kranu.

Na dwoje babka wróżyła. Nie nastawiaj sie na 100%, ze sie nie udalo. Bardzo duzo nas miala na poczatku bole podbrzusza. Zdarza sie i krwawienie w ciazy, jesli nie jest za obfite. Chyba niestety musisz poczekac cierpliwie. Moze zrob jutro ta bete, jesli sie nie rozkreci?
Niestety przy staraniach nasze organizmy potrafia najprzerozniejsze rzeczy robic....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
India no jestem wkurzona ale nie chce dziecka denerwowac. Wiec czekam, tak mi dni przez to przelatuja. Za 3 godziny mąż ma mu smsa napisać.

Kasiamarysia ja sie nie znam na tych domkach, w takie tematy się nie zaglebialam.

Pata nic tylko czekac.
 
Pewnie, ze sie nie denerwuj, ale jak sie nie odezwie to kopnij go w d....


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kupiłam dzisiaj krzesełko :-)
1494507988-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry