reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

U nas jeśli zmienię pracę po macierzyńskim może być problem bo na pewno pierwszej umowy nie będę mieć na długi okres. Więc najpierw chcemy iść do banku dowiedzieć się czy mój sam będzie miał zdolność kredytową a jeśli nie to poproszę, pogadam z przyszłą szefowa czy dałoby radę żeby dała mi umowę na czas nieokreślony

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A i dodam ze Sławek jakoś 18tys z mdm-u dostal o to był wkład własny. Teraz mdm-u ma nie być a projekt mieszkanie + warto czytać i monitorować co sie zmienia.

 
Viola, ja od kierownika dostalam pismo z info kiedy mi sie konxzy umowa i ze bede miala przedluzona. Wystarczylo w banku


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Tak mieszkanie+, coś słyszałam. Dla młodych jak najbardziej, więc Marysia poczytaj może

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Viola, ja od kierownika dostalam pismo z info kiedy mi sie konxzy umowa i ze bede miala przedluzona. Wystarczylo w banku


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Aha to dobrze wiedzieć że tak można [emoji16]

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To bylo jakies 9 lat temu przed kryzysem, wiec moglo sie zmienic, ale moze i teraz honoruja :-)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
My mamy działke. Dostaliśmy jako prezent na wesele. Tylko ze ja nie chce kolo tesciow, a sprzedac nie mozemy jeszcze przez rok ,bo to zapisane jako darowizna. Poza tym P obiecal babci ze nie sprzeda[emoji19] i albo weziemy kredyt i kupimy dzialke a ta sprzedamy kiedys... I bedzie na spalte albo się tam wybudujemy.

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Viola ja 6 lat temu miałam dokładnie tak samo :) Też słyszałam o tym mieszkanie plus ale nie orientuje się o co tam dokładnie chodzi :p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Te mieszkania dla mlodych to chyba wynajem tylko

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie, właśnie o kupno chodzi. A na pewno chodziło w tym mieszkaniu dla młodych bo państwo nawet część odsetek spłacała. Nie wiem jak jest w tym 500+

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry