reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Ania - ale jak to Tosia nie śpi ? Kiedy robi siesty i o której chodzi spac ??


Napisane na iPhone 6 w aplikacji Forum BabyBoom
MILENA[emoji173]️12/09/2016, 3,9kg
3i49df9heg1j6ks9.png
 
reklama
Trzeba sprawdzić co i jak. Jak Ola karmi mm to to jak dla mnie jedyne wyjście zagescic.

Anka ale masz się z tą Pyza :D

Juz mam suwaczki. :)

dqpr3e5eajl6ksyw.png
Tzn Pyza to wstała o 8 i po 21 już zasnela. Bawilysmy się dziś w przeróżne zabawy i puzzle i planszowki. A ja przy niej posprzątać, ugotowaniu i nawet polezalam z 20 minut także nie jest źle tylko że ona tak duzo mówi i ciągle i ciągle, że człowiek to tym gadanie już jest zmęczony [emoji4] [emoji6] [emoji12]


Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No wlasnie ciekawe ile beda działać te baterie ...
U mnie juz wszyscy spia , idę tez ja .. [emoji8][emoji8][emoji8][emoji42][emoji42][emoji42][emoji42][emoji42][emoji99][emoji99][emoji99][emoji932][emoji932]


Napisane na iPhone 6 w aplikacji Forum BabyBoom
MILENA[emoji173]️12/09/2016, 3,9kg
3i49df9heg1j6ks9.png
 
Ale sie rozpisalyscie :-)

Pokaze zdjęcia. To beda zdjęcia tylko Amelki bo wspolne nastepnym razem bo Filip jutro do przedszkola i nie bylo.jak zgrac.

Ola moja tez ulewa, nie po.kazdym karmieniu ale kilka razy dziennie sie zdarza. Polozna mi mowila ze do dwoch łyżek po karmieniu to może byc. I u nas to nie zalezne od ilości mleka bo czy wypije 60 czy 90ml to sie zdarzy.

A ja znów rozszerzac diete chyba zacznę trochę później bo z Filipem sie doczekać nie mogłam az skonczy 4m-ce a mu bardzo kiepsko szlo jedzenie az do 8 miesiąca. I potem przeczytałam ze może nie byl jeszcze gotowy na rozszerzenie. Dlatego teraz na spokojnie, glownym posiłkiem będzie mleko a reszta powoli.

Amelka już z Nami :-*
ur. 8.11
 
Ola fajna huśtawka. My kurcze mamy bujaczek ale moja jeszcze za mala troszke bo glowka jej ucieka.

Kulcia!! Igi przeslodki, super zdjecia. Ale mnie i mojego B intryguje ja wy mu glowe myjecie jak on juz taki duzy i wystaje po za [emoji12]

Moj jeszcze jakis film oglada, ja leze. Mala już coś się kreci, zaraz pewnie wstanie.

Amelka już z Nami :-*
ur. 8.11
 
Viola ja go kąpie normalnie w wanience ale to był akurat taki raz bo wróciliśmy od znajomych i był już spać i głodny to go pod bieżącą wodą umylam po prostu :D

dqpr3e5eajl6ksyw.png
 
Igi, cudowny :-)
Viola, konicznie pochwal sie :-)

Ola, super hustawka :-)

Adrianka [emoji173] 24.09.2016
godz. 10:20
2870 g, 53 cm
 
reklama
Ciezarowaczki nasze uważajcie na siebie i witaminy bierzcie ...[emoji4][emoji4][emoji4]

KulCia ja tez cała ciaze w ruchu i wyprowadzka w 8 miesiacu i po 40 st upałów [emoji2][emoji38]


Napisane na iPhone 6 w aplikacji Forum BabyBoom
MILENA[emoji173]️12/09/2016, 3,9kg
3i49df9heg1j6ks9.png
Ja wlasnie kończę przeprowadzkę, koniec 7 miesiąca i zima, ale już po weekendzie będziemy na swoim, potem jeszcze tylko remont, może do lutego zdążymy [emoji32][emoji3]


To zależy od dziecka tak naprawdę. Mój brat pierwszy raz pomidora spróbował jak miał 12 lat bo nie chciał dziad. Taki nieadekwatne z niego był, że jak mama go wolała na kolacje to jej potrafił odpowiedziec:"znowu? Wczoraj jadłem

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom

Mój młodszy ma podobnie, ma dni że powie dopiero jadłem i nic nie tknie, a są dni że wcina jak szalony. A tak wogole Kulcia, śliczny Igi [emoji4]
Dziewczyny mam dylemat, M naciska aby od nowego roku wypisać młodszego z przedszkola, raz ze obowiązek przedszkolny ma dopiero za 1.5 roku, dwa że mała urodzi się w lutym-sezon chorób, a trzy że ja i tak najbliższe długie miesiące będę w domu, a i jeszcze jak urodze to ciężko będzie go rano do przedszkola prowadzić bo M na 6 do roboty, a my już sami będziemy mieszkać... Nie wiem co robić, z jednej strony zżyl się z grupą , ma kolegów, a z drugiej mam co jakiś czas problem z jedną przedszkolaka, bo raz zwróciłam jej uwagę, że Młodemu krew z nosa leciała a ona nawet nie zauważyła co się stało... Wiem, że może nie mam świętych dzieci, ale od tego czasu ona notorycznie skarży na małego, jaki to niedobry, jakie z nim problemy, inne panie mówią że jest jak każdy inny. Wczoraj aż się poryczałam jak znów przy odbiorze musiałam jej słuchać, aż M się wsciekl jak wrócił z pracy bo widział, że ryczałam... Wiem, hormony, ale sama nie wiem co robić....

5djy3e3kpgua6zwe.png
 
Do góry