reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

To nie jest reklama , to taka stronka rozicow dwóch na FACEBOOK , pod nazwa : story of this life .
A tu jak jest w ciazy , dla naszych ciężarówek [emoji847][emoji847][emoji38][emoji38][emoji38][emoji23][emoji23][emoji7][emoji7]



Napisane na iPhone 6 w aplikacji Forum BabyBoom
MILENA[emoji173]️12/09/2016, 3,9kg
3i49df9heg1j6ks9.png
 
reklama
hejka. dzis trochw lepiej z plecami bo moge chodzic. pojechalam dzis na rehabilitacje zeby okleili mi plecy tasmami[emoji5] powinno pomoc[emoji5]
cos trochw sniegiem dzis sypie u mnie. wylalam dzis calusenka kawe, zbilam pol sloika miodu, szwagierka zbila szklanke. masakra jakas.
super ten filmik Ola[emoji5]
 
Hejka.
Ale miałyśmy poranek.... Tosia wstała 4:15 siku i już nie poszła spać.... Nagle zaczęła się interesować golebiami a dokładniej gdzie mieszkają w zimę....
Zasnela dopiero o 7 i spałyśmy do 10 ale dzień już do kitu jest.

Dziś zrobiłam cześć zamówień na gwiazdkę i od dziadków dla tosi wymyśliłam super pościel z myszką minnie. I tak dostanie dużo zabawek więc pościel będzie fajna. Akurat promocja była w empiku więc zamówiłam dla nich :)

U nas dziś padal śnieg i strasznie wieje aż się nie chce wychodzić.na.dwor.

Życiowa jakiś Ci rabat nie zadział w smyku bo widziałam na fb jak pisałaś

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
hejka. dzis trochw lepiej z plecami bo moge chodzic. pojechalam dzis na rehabilitacje zeby okleili mi plecy tasmami[emoji5] powinno pomoc[emoji5]
cos trochw sniegiem dzis sypie u mnie. wylalam dzis calusenka kawe, zbilam pol sloika miodu, szwagierka zbila szklanke. masakra jakas.
super ten filmik Ola[emoji5]
Mala mi życze zdrówka. Mam nadzieje ze tasmy pomoga.

Viola jak sie czujecie?

[emoji179]Madzia 07.09.2016[emoji188]
 
reklama
Do góry