reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

India dasz sobie rade;* zawsze ten poród może być inny lżejszy niż poprzedni . Czego Ci życzę bardzo mocno;)

Kulcia jak tam mały brzdac? Dalej taki grzeczny ?;)

Czarnuszka tak mi Cienie szkoda;/ koniecznie idź do tej doktorki i właśnie do jakiegoś dietetyka albo coś jak Ci Kulcia mówi bo się męczysz tylko;/


[emoji170][emoji179]Filipek , 36 tydzień[emoji179][emoji170]
 
reklama
Hej żabki ! [emoji196][emoji196][emoji196]mnie nie było 1 dzien i mam 25 stron do nadrobienia [emoji20][emoji20][emoji20]poczytam pózniej , Chodzę spac o 1h w nocy , tyle roboty ! Wstałam o 7h zaraz spadam na moja ostatnią wizytę u Gine na 9h [emoji1376][emoji1] jupi !
Miłego dnia [emoji295]️[emoji295]️[emoji295]️[emoji295]️[emoji950][emoji950][emoji950][emoji950][emoji258][emoji258][emoji258][emoji259][emoji259][emoji259][emoji253][emoji253][emoji253][emoji253][emoji272][emoji272][emoji272][emoji257][emoji257]


Napisane na iPhone 6 w aplikacji Forum BabyBoom
MILENA [emoji1407][emoji166][emoji195][emoji173]️ 37 TC
 
Ola, powodzenia na wizycie :-) czekamy na streszczenie[emoji14]
Nadziejko, pewnie, ze tak. Nawet jak bedzie jeszcze bardziej hardcorowy to i tak nie mam na to wplywu[emoji14]

Adrianka [emoji173] 33 tc
TP 12.10
 
No dokladnie India. Ale aby wszystko się szczęśliwie skończyło ;)

Ola powodzenia na wizycie ;*

[emoji170][emoji179]Filipek , 36 tydzień[emoji179][emoji170]
 
Dobry :):)

OlaMagda trzymam kciuki :):):):)ciekawe co tam nowego u Milci :)

Czarnuszka my tu myślimy o Tobie. Nie dobrze, że tak się dzieje u Ciebie. Musisz zadbać o siebie, bo czarno to widzę.

India to drugi poród, mam nadzieję że szybko pójdzie i bez komplikacji :) Tak trzeba myśleć i będzie dobrze, podejście jest bardzo ważne.

Kulcia wyspana?? :)

Nadziejka a Ty wybrałaś szpital?
 
Juz po wizycie :-) Milena juz jest nisko ! Takze za tydzień dwa powinna juz byc , ma główkę na dole i plecki na lewo . Wyniki badań krwi moczu i śluzu tez mam wszystkie dobre . Pozostaje czekać [emoji1360][emoji257][emoji175][emoji258][emoji253]


Napisane na iPhone 6 w aplikacji Forum BabyBoom
MILENA [emoji1407][emoji166][emoji195][emoji173]️ 37 TC
 
Hejka.
Ja się wczoraj nie udzielalam ale czytałam. Wczoraj byla chyba kulminacja mojego zapalenia zatok, tak się tragicznie czulam :( dzis rano wzięłam ostatnia tabl antybiotyku i mam nadzieję że będzie juz dobrze. Czuje sie lepiej bo chociaż troche węchu juz mam :)

Amelka wierci sie i wierci :) u mnie polowa 28tc :D kurczę za chwile wrzesień. Młody pójdzie do przedszkola i do listopada zleci jak z bicza trzasnął :) ciekawe na kiedy mi gin cc ustali.

Zyciowa a ty masz juz konkretna datę??

India dasz rade obojętnie gdzie :) tak jak piszesz- nie przewidzi sie jaki to bedzie poród :) a jesli mogę zapytać to co się stało u twojej koleżanki??

Ksenia Igi jest cudowny :) jak tak na niego patrzę nie mogę doczekać się mojej Amelki :) no i to ze kp to jest dla mnie motywacja żeby tez próbować :)

OlaMagda powodzenia na wizycie :) :)

Zyciowa dobrze ze przezylas odwiedzinki. To teraz kiedy następne?? :p

Nadziejka Ty tez juz na 'wylocie' :) :) i Ola i Kasia kurde ale ten czas zapieprza
 
reklama
Aaa dziewczyny ktoras kupowala kocyk minky z allegro czy skądś indziej i moze polecić sprzedawcę?? Bo będę chciała kupic niedługo
 
Do góry