reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

reklama
Mamakulka ten sprzęt jest koszmarny jak coś się dzieje z ciśnieniem i plusem. .. mi od razu tlen i kroplowki 2podlaczyli i dożylnie coś podali a taaak mi się spać chciało strasznie... chyba zmęczenie tymi godzinami przed dały się we znaki...

mam nadzieje ze teraz będzie lepiej. .. wiem ze to boli, wiem ze jest ciężko później. ... ale nie będę miała powtórki z tych okropnych godzin sn przed decyzją o cesarce...
kurde jakbym miała donoszona ciążę to nawet jutro mogę się kłaść na stół[emoji14]
ta byli... pojechali. herbaty nie proponowalam. .. zresztą wczoraj weszli na 30min tylko a tak to wymyślali atrakcje jakieś. .. wiec sobie pozwiwdzalam okolice z Marysia[emoji14]

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Paraplu przy cesarce są 3 opcje.


Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Haha o matko jaka blondi ze mnie [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Zrozumialam, ze ogolnie nie polecasz znieczulenia w kregoslup a nie, ze nie polecasz go w kwestii stricte cesarki. I podpielam Twoja opinie od razu pod zzo przy SN.
Taka nadinterpretacje sobie zrobilam ;)


[emoji173] Nie ma stópki tak małej, by nie mogła zostawić śladu... [emoji173]

66,8kg ---> 63,4kg ---> 52kg
 
Nie mam sil nadrabiać. Przeczytalam jakies 10 stron wstecz. Padam ze zmęczenia. Przepraszam za ciszę. Jarek moj wyjechal do pracy do berlina od poniedziałku do piątku pracuje a weekendy w domu. Za trzy tygodnie jest nasz ślub. Wróciłam do pracy do Kliniki w ktorej pracowalam wcześniej. Szefowa zgodziła sie na moje warunki. Po pracy mam pełno klientek. Zadnej nie umiem odmówić i takim sposobem pracuje po 15 h dziennie. Padam na pysk. Chłopaki u dziadkow w tygodniu a na weekendy u mnie. Zaraz szkola to wracaja do mnie. Schudłam jeszcze bardziej[emoji22][emoji22][emoji22] waze 54 ...masakra. 56 kg schudłam. Walczę o każdy gram. Przestałam trenować żeby nie chudnac. Okresu nie mam raczej . Jedynie jakieś plamienia. Ide do mojej gin w czwartek, niech mnie leczy jakos.
 
Sandra moim zdaniem póki nie unormujesz spadku wagi miesiączki nie będzie . Musiałabys się wybrać tez do dietetyka kochana .

Cały czas J będzie tak pracował? A co tam robi? Mój mąż w Berlinie na kostce pracował.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry :-)
Właśnie rozpoczynam 33 tydzień ciąży. Jeju, już tak niewiele zostało...
Pojęłam ważną decyzję - będę rodziła w szpitalu, w którym rodziłam Radka, tak wydaje mi się w tym momencie najlepiej tym bardziej, że w szpitalu, w którym chciałam moja koleżanka przeżyła w poniedziałek tragedię. Doszłam do wniosku, że nie będę zwracała uwagi na wspomnienia z poprzedniego SN, przeżyję wszystko oby zdrowe było.

Sandra, musisz bardziej dbać o siebie. 15 h pracy jeszcze nikomu na dobre nie wyszło

Adrianka [emoji173] 33 tc
TP 12.10
 
Do góry