reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

reklama
37 musi być skonczony żeby wczesniactwa nie wpisali. Pytałam :D

No z brzuchem a ja miałam bardzo duży przecież. Także nie polecam znieczulenia :)
Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom

Takie uklucie jakos wydaje mi sie pestka w porownaniu do kilku-kilkunastu godzin na zywca podczas porodu SN.

A cesarki raczej bez zzo nie wykonuja :p wiec raczej tutaj nie ma opcji "nie biore" ;)



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Niech mi posiedzi mały jeszcze trochę . Liczę na to ze właśnie do 4 kg będzie ważył bo normalnie juz jestem zesrana ze sobie nie poradzę.
Ja to mam takie buty ciasne ze szok i jak tylko mogę to chodzę w japonkach cały czas . Tu bluza i w ogóle a tu japonki na nogach ale co tam ;p

[emoji170][emoji179]Filipek , 36 tydzień[emoji179][emoji170]
 
Ja nie czulam.bolu przy robieniu zzo, jedyne co to balam.sie, ze sie porusze przez skurcze

Adrianka [emoji173] 32 tc
TP 12.10
 
Kulka, Twoj to juz tak dlugo poza brzuchem :-)
Teraz wielka niewiadoma, bo albo Ola albo Marysia albo Nadziejka :-)

Adrianka [emoji173] 32 tc
TP 12.10
 
Ja mam jutro USG - jestem bardzo ciekawa czy plec sie potwierdzi i ile wazy. Ponad dwa tygodnie temu bylo 1370g.

Adrianka [emoji173] 32 tc
TP 12.10
 
reklama
Wiki a gdzież ja chudzinka coś Ty;) przed ciążą ważyłam 59 a teraz nie wiem czy mnie waga nie kłamie 79 dzisiaj mi pokazala. Masakra jakas. No ja właśnie nie wiem od czego to zależy .

[emoji170][emoji179]Filipek , 36 tydzień[emoji179][emoji170]
 
Do góry