reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Mała Mi temperatura wody do 36 stopni ma być bo wtedy działa na miskę ze 3 łyżki stołowe. Możesz dać 4 :D i mocz sobie ile wlezie a później pumeksik :*

Nadziejka spokojnie na bank znajdziesz bo to modne jak nie wiem. Ale patrz na gramature minky koniecznie. Uszyla bym Ci ale już nie mieszczą się przy maszynie hehe

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jaka jest grubość minky. Najlepiej 350 gram bo mniejsza to się może zeszmacic szybko. Niestety te grubsze są droższe ale na dłużej starcza i po praniu nic się nie robi. Ja szylam z tych 350 i jak wypralam teraz Igiemu to nienaruszone.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aaa takie coś;) oki bede patrzyla co tam pisza ;p dziękuję za radę;)

[emoji170][emoji179]Filipek , 31 tydzień[emoji179][emoji170]
 
Oo to pokaz ta stronke;) oj wiesz obojętne mi to w sumie jest tylko chcialam zeby bylo granatowo biale ;) i jakies takie kotwice byly w tych kolorach i mi sie spodobaly;)

[emoji170][emoji179]Filipek , 31 tydzień[emoji179][emoji170]
 
Jaka jest grubość minky. Najlepiej 350 gram bo mniejsza to się może zeszmacic szybko. Niestety te grubsze są droższe ale na dłużej starcza i po praniu nic się nie robi. Ja szylam z tych 350 i jak wypralam teraz Igiemu to nienaruszone.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Moja kolezanka szyje . i robi nawet większe koldry z tego ;)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry