reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Heja :) ja też się dzisiaj budziłam, raz się przebudziłam była chyba 2, później przed 5 bo musiałam do łazienki. Kupiliśmy świetnego robota i ciągle koktajle albo soki z wyciskarki :) no i genialnie przed snem wciągnęłam taką szklanę soku i potem trzeba było wstawać siku :p
India poducha świetna!!!
Kulcia powiedz małemu, żeby poczekał aż tatuś wróci :) a jak się zbuntuje to ojciec będzie gnał.
A kuchnia bardzo fajna. Mam takie same płytki :D
Marysiu jakie sny :o mi ostatnio śniło się coś głupiego ale już zdążyłam zapomnieć ;)
A co do apteki to z jakiej zamawiacie leki? Kiedyś pisałyście ale zapomniałam... Mój magiczny lek był dostępny tylko w aptece ponad 10km od nas. Nigdzie go nie było. Ale mężuś stanął na wysokości zadania i wyszukał na drugim końcu Łodzi :p
 
reklama
Ja nie mam wyciskarki ale sokowirowke. Tez jest ok . Jak kupowałam ponad rok temu to nie było takiego szału i nie zglebialam wiedzy na ten temat[emoji14]

Igi [emoji173]33 tc
 
O dzięki :)
Moja praca hmm... Pod koniec urlopu poszłam na l4, mam zakaz dźwigania i wątpliwa sprawa czy tam wrócę. Dzwonili do mnie wczoraj ale nie odebrałam, późnej dopiero zobaczyłam.
Mój robot to nie nie jest jakiś drogi hit sezonu ale jest zajebisty. Jest to marka która produkuje rzeczy tylko dla saturna i chyba madia markt. Nazywa się KOENIC model kfp 500 w załączniku fotka. Normalnie kosztuje jak nam facet sprawdzał 200 coś chyba 230. A my o ile dobrze pamiętam kupiliśmy go za 175 bo był na wystawie, ale jest normalnie gwarancja. Nie jest duży, więc nie graci, jestem mega zadowolona.
 

Załączniki

  • koenic.jpg
    koenic.jpg
    63,3 KB · Wyświetleń: 75
Kulcia ja też nie zgłębiałam ale szukałam akurat robota żeby surówki mi kroił, zależało mi na tarczach a że się taki trafił :) Ogólnie to ja bym się chyba w Twojej kuchni nie zmieściła. Ostatnio jak układałam to całą szafkę mi sprzęty zajmują a to robot, toster, opiekacz, grill, frytkownica i reszta jakiś blender mikser i wszystko potrzebne :p ogólnie grilla kupiliśmy w tym samym dniu co tego robota i też jest super tyle tłuszczu co się wytopi.
 
Ja mam toster , sokowir
owke , blender , wyciskarke do cytrusów i tyle. Powiem Wam , że jeszcze mam półki wolne :D w tej nad zlewem jest suszarka do naczyń.

Kurde fajny taki robot ;)

Wiki no to dobrze , że tam nie wrócisz. Po co mają Cię męczyć.

Igi [emoji173]33 tc
 
-Wiki Gemini :) zajfajna wyciskarka :szok: a co np wyciskasz? ja też mam sokowirówkę ale dużo odpadu jest i nie jestem zadowolona.
Z pół roku mogłabyś na l4 posiedzieć , do września 3 miesiące ale może wcześniej się uda kochanie:)

-Kulcia nooom naszykuj wszystko i heja na wakacje , ostatnie we dwoje:D

-India a Radka karmiłaś piersią? Jak długo ?
 
reklama
Do góry