reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Witaj w klubie KasiaMarysia , tez nie śpię od 30min, i tez głodna :-)) jest jest 5h40 ... Idę spac jeszcze ..[emoji99][emoji99][emoji99][emoji42][emoji42][emoji42][emoji42][emoji42][emoji42][emoji42][emoji42][emoji42]


Napisane na iPhone 6 w aplikacji Forum BabyBoom
MILENA [emoji1407][emoji480][emoji166][emoji173]️ 30 TC
 
reklama
Taka to poducha
1466315267764.jpg


[emoji209] Adrianka, 24 tydzień
 

Załączniki

  • 1466315267764.jpg
    1466315267764.jpg
    51,4 KB · Wyświetleń: 150
Duza jest, ale naprawde wygodna :-) no i dol za rogala do karmienia moze sluzyc, a nawet mozna ja tak zawinac, ze beda dwa poziomy, czyli dzircko bedzie wyzej, a przy malych cyckach to moze byc przydatne, nie bede musiala sie pochylac

[emoji209] Adrianka, 24 tydzień
 
No taki kształt najlepszy :) najwygodniej. Moja taka krótka jest ale daje rade. Koleżanka mi kupiła i w poniedziałek przywiezie druga ale nie wiem jaki ma kształt hehe może trafi mi się taka jak Twoja? Darowanemu koniowi... i tak dalej. Ja wstałam drugi raz. Pierwszy o 5.30 ze zgagusia moja najdroższa wiec musiałam szklankę zimnego mlesia wypić. Drugi raz teraz, jeszcze śpiąca a już glodna wiec miałam dylemat. No ale dziecko godzić ;D ?

Od rana kopie , w ogóle ostatnio mocno aktywny jest. Ciasno ma.

Wczoraj ustaliłam z mężem , że w lipcu od 9 jedzie na dwa tyg do Berlina. Trochę się cykam bo to juz blisko ale nie chce urodzić przed czasem to raz , dwa , że hajs się musi zgadzać jak Ignacy się urodzi a trzy z berlina jest 3 h drogi wolnej jazdy do mnie więc w razie czego zdąży szybko przyjechać. Proszę mnie pocieszyć.

Igi [emoji173]33 tc
 
Kuleczko, ja wczora wieczorem tez mleko pilam, bo zgaga meczyla.
Jak juz dostaniesz poduche to pochwal sie :-)
Kuchnia super :-) to juz chyba wszystko macie?
A co do Berlina to termin rzeczywiscie blisko, ale chodzisz na badania i nic sie nie dzieje niedobrego, 3 godz drogi to nie tragedia, a Ty bedziesz rodzila pierwszy raz, wiec spokojnie zdazysz w razie czego. Ale mysle , ze wytrzymasz dopoki nie wroci ;-)

[emoji209] Adrianka, 24 tydzień
 
Dzięki India. Mam nadzieje, że doczekam :)

No w kuchni wszystko. Ja agd miałam wcześniej tylko mebli brakowało :)

Igi [emoji173]33 tc
 
Łooj jaki głupi sen miałam . śniło mi sie ze P spotyka sie z kolezanka swojej mlodszej siostry. Ja akurat bylam u niego jak ona tez byla i sie wydalo. Zaczelam krzeczec i ubierac sie do wyjscia . mama P uspokajala, a ja wtedy powiedzialam do niej" mamo daj spokoj" chociaz w rzeczywistosci nigdy mamo nie powiedzialam do niej. P nie chcial mnie widziec, a ja tak sie staralam i dopiero gdy zaczelam pakowac sie tak na serio to mnie zatrzymal.

Kulcia kuchnia pierwsza klasa!! Stylowa, elegancka. Co do wyjazdu to pewnie sie wyrobicie. Naszykuj torbe do szpitala i smialo w droge.
A co z woodstokiem ?

India z tymi piersiami to w odniesieniu do siebie napisalas?
Fajna podusia[emoji6]

OlaMagda zaglodzimy te laski nasze .

Nadziejka ile kosztuje przesylka z tej apteki?



Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No właśnie mamy taki plan żeby wszystko mieć gotowe jakby co. Łóżeczko torby i ubranka. Do dokupienia nie mam już w sumie nic dla niego. Wiec gotowa jestem. Musze to tylko przygotować ale to na pocztku lipca właśnie.


Sen Marysiu masakra. Wiem jak takie sny są stresujące :D pewnie się obudziłas zła ;)

Co do piersi to ja mam bardzo duże. Nawet jak byłam szczupła to miałam. Okropne.

Igi [emoji173]33 tc
 
Do góry