reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

gratki dla wszystkich udanych wizyt i dziewczynek :-D
jak tak Was czytam to się troszkę stresuję, bo nie dość,że od początku ciąży przytyłam juz 7kg :no: to jeszcze mały ważył ostatnio tylko 223gram :no:
no i moja lekarka na NFZ wyrzuciła mojego TZ z gabinetu bo według niej będe ubezwłasnowolniona :wściekła/y:
teraz mam doła buuuuuuuuuuuuu
 
reklama
Pajkaa Gratuluję Syneczka!!!! Śliczny sprzęcik:-)
Weronikazzz Gratuluję Córeczki!!!
Babydoll Noż dalej w niepewności! Ale dzidziuś na pewno śliczny!!!
My też po wizycie, wszystko w porządku, dziś doktor zrobił totalnie profesjonalne USG z przepływami, mierzeniem i takie tam, jedynie buźki nie było widać. I oczywiście Adusia, jest dalej Adusią:-), chociaż teraz lekarzowi ciężej było namierzyć pipeczkę, bo trzymała rączkę między nóżkami:-D
 
Pajkaa fotki super zwłaszcza portrecik. To niesamowite, ze w dzisiejszych czasach możemy tak dokładnie obejrzec nasze dzieciaczki gdy sa jeszcze w brzuszku.
gdy byłam w ciąży z córeczką to mialam taki portrecik dokladny z którego bylo wyraźnie widać że corka podobna jest do tatusia
 
Babydoll najważniejsze, że wszystko z Twoja dzidzią jest dobrze i cieszę się z tego powodu z całego serducha swego :D

Pajka no to super, bardzo się cieszę i gratuluję synusia. Fajne fotki :). No cóż lekarz też człowiek i może się pomylić.
Tak sobie myślę, że jak moja ginka się pomyliła i na połówkowym wyjdzie chłoptaś :)))) to będą jaja - dosłownie :D

Stokrotka o wagę się nie martw. Zrzucimy po :) Jakim prawem lekarka mogła wyrzucić Twojego faceta z gabinetu. Ja też wyszłabym chyba ze swoim, a drzwi z futryny wyfrunełyby z hukiem...

Axarai no wstydnisia rosnie, zasłaniała się :) dobrze o niej świadczy. Cieszę się, że po badaniach same fobre wieści u Ciebie ;)
 
Do_It ale moja gin się nie pomyliła :):) potwierdzila płec.... ale ona mowiła na podstawie buzi, ze taka dziewczęca to pewnie dziewczynka... a tu jajka :-D mój synus starszy to też ma urodzę dziewczęcą :) po mamusi :) na szczescie:)


no i zapomnialam dodać młody waży 330, lozysko nisko, ale nie przodujace i na tylnej scianie, ale młody bardzi nisko, ale to z powodu malego odstępu miedzy porodami... no i bardzo spokojniutki...


no i gratuluję udanych dzisiejszych wizyt:):)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry