reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

Dzięki dziewczynki za &&&&&&&&& jestescie kochane.Wizytka napewno będzie pomyslna dopiero co w poniedziałek miałam połówkowe wiec dzis to chyba tylko takie potwierdzenie będzie:tak:o świetnym zdrówku syneczka.Pewnie juz nie wpadne by potwierdzic dobre wiesci bo wieczorkiem będe raczej juz bez netu.
 
reklama
Trzymam kciuki za wizytujące dziś &&&&&&&&&&&&&&&&&&
patrysia ja też jeszcze nie wiem co będziemy mieli pewnie dowiem się dopiero na porodówce tak jak to miałam z córeczką chociaż od początku czułam że to córeczka teraz przeczuwam synka zobaczymy czy się sprawdzi
 
ANSURE, AXARAI, BABYDOLL, BEACIA, PAJKAA, WERONKA trzymam kciuki:)

Chyba leżenie i spanie na lewym boku pomogło i mała się obróciła. Coraz zadziej czuje ucisk i twardnienie w dole brzucha, wcześniej to było ok 10 razy a od wczoraj tylko 2,3:) Teraz kopie jak szalona we wszystkie strony... hehehe
 
no, moje drogie babeczki, ja już PO. wszystko w jak najlepszym porządku, jest TOLA! :)
wyrośnięta jak trzeba, 544g!
z usg wynika, że urodzę troszkę wcześniej niż OM przewiduje, ale to czas pokaże, zaraz tak czy siak zabieram się na zmianę suwaczka ;)
mamo, jakiego to daje pozytywnego kopa! mimo że nastawieni byliśmy na chłopaka, oszaleliśmy zupełnie, a mój t ogólnie zakochał się po uszy. nagle przestałam dla niego być w ciąży, od dziś mam w środku JEGO CÓRECZKĘ, heheh.
w załączniu zdjęcia dwa:
Tola gra na nosie że jest Tolą (no dobra, kciuka ssie) i macha nogą nad głową oraz, na drugim, bezwstydna pupa do monitora, żeby nie było wątpliwości ;)

23 tydz.jpgnogidwie.jpg


p.s. lekarz odnalazł też mięśniaka macicy, jednego, chyba niewielkiego, powedział, że nie ma się czym martwić, nie objawia się on u mnie nijak, od początku ciąży nie miałam ani jednego plamienia, czy któraś z Was też ma takie cuś?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Weronkazzz gratuluje córuni!!!!!!!!!!!!! Cieszę się, że wszystko dobrze. Super!!!

Ja też nie znam płci, najwcześniej mogę się dowiedzieć 19 maja na połówkowym. Jakoś mi to wcześniej nie przeszkadzało, ale teraz jak Was czytam to moja ciekawość rośnie.
 
Do góry