reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

reklama
Anmika moja ostatnio też się leniwa zrobiła, ale więcej się ruszam i te upały, nie martwię się. Wizyta za tydzień :)
Też bym chciała zacząć coś kupować, ale ostatnio dostaliśmy rzeczy więc muszę pomyśleć czego ew. dokupić...

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty &&&
 
U mnie wszystko okej. Mały dzis nie chciał współpracowac buzke schowal lezal skulony ,że nawet nie bylo co zdjec robic jedno chociaz dala:) jedna stopke mial koło buzki haha wygiety az sie zmartwilam,że mu tam niewygodnie haha :)
wazy 460g i ma 15cm bez nozek :) wszystko na swoim miejscu sprawdzala, mierzyla 20 min, serduszko tez okej. I wychodzi,że jutro zaczynamy 22 tydz:) i wkoncu luteine juz biore ostatnie opakowanie!!! potem mam brac magnez no i zrobic pomiar tej glukozy na nastepna wizyte. No ogolnie wszystko gra :)
 
wlasnie wrocilam z grilla i sie witam, u lekarza nic nowego, dostalam kolejne l4, w piatek na 16 polowkowe w szpitalu, nastepna wizyta 10 maja o 17.25, tylko nic nie tyje ostatnio nadal mam 47,5kg
 
Meldujemy sie po polowkowym:)

Niunia zdrowa wszystko ma na swoim miejscu a pierwsze co pokazala to cipuche bedzie Coreczka, czyli Mama sie nie mylila hehe spala sobie grzecznie na jednej raczce pod glowka a kiedy PAni gin chciala ja obudzic to zakryla buziunie raczkami i stwierdzilismy ze nie bedziemy jej meczyc;)wazne ze wszystko zdrowiutkie i na swoim miejscu wazy juz 300 gramow jest przecietniaczkiem jak ujela gin, aha powiedziala ze poki co mam lozysko na tylnej scianie ale moze sie to zmienic, to zle ze jest na tylniej???


Weronika
gratki Coruni slicznosci:)

babydoll gratulacje udanej wizyty:)

Pajka dla wyrownania gratki Synusia hehe

axarai gratuluje udanej wizyty:)

cyniczna ciesze sie ze wyniki sie poprawily:)

maluszek super wiesci gratulacje :*

martusia to sa slodkie kg ja ja to mowie;) to odliczasz pewnie do polowkowego:)

A to nasza Corcia poki co Lilianna

SAM_1254.jpg

a tu balerina pokazuje co ma miedzy nóżkami;)
SAM_1253.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Maluszek to super że z dzidzią wszystko ok, a mały to jakiś akrobata :)

Martusia 47,5 o la boga ja tyle w podstawówce chudzinko ważyłam :D

Asiu gratuluję córuni, cieszę się, że wszystko ok, a buźkę zasłoniła, bo pewnie ziewała ;). Super fotki
 
Do góry