reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

reklama
gratuluję udanych wizyt :D tak sobie czytam, czytam i czasem podajecie wagę i to moje maleństwo to chyba duże będzie :D skoro juz ma 450 g :O
 
gratulacje dziewczyny! same dobre wiesci! uf!

Gratuluje wszystkim udanych wizyt:-)
Jak to dobrze czytać same dobre wieści:)
do_ti żelazo dostałam w tabletkach 305mg 2 razy dziennie i do tego pić dużo wody ok.3L:szok: bo mogę mieć zatwardzenia po takiej dawce żelaza.

ja na anemie kiedys bralam ciut wiecej i moje jelita nie tolerowaly... biegunka z dreszczami, omdleniami, uderzeniami goraca... fe. musieli mi dac zelazo w zyle a potem w tabletkach dwa lata ale male dawki. takze roznie to bywa z tym zatwardzeniem ;-)
 
Dziewczyny- gratuluje udanych wizyt.
Ja wizytuje dziś o 10.00,więc liczę na kciukowe wsparcie. Wrócę to Was ponadrabiam,bo wczoraj mnie nie było.
 
dziekuje za kciuki, jak tylko wróce to napisze co tam u dzidzi. Obawiam sie jednak ze dzisiaj zbyt wiele się nie dowiem bo nie bedzie usg, przynajmniej tak mi mówil ostatnio gin dopiero na nastepnej wizycie bedę miala połówkowe
 
Gratuluje udanych wizyt :-) ciezko mi nadrobic to wszystko.Jak byłam wszpitalu to robili mi przy przyjeciu usg i prawie tydzien temu moja dzidzia wazyła 337 g, z dzidzia wzystko ok ale oczywiscie nie ujawniła sie musze sie przyzwyczaic ze 14 maa na połowkowym sie pewnie dopiero dowiem kto tam sie wierci :-p

AYNI
26 kwietnia

MANTEZOWA 26 kwietnia godz.12:45

GORGUSIA

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Do góry