reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

reklama
My już po :-) Synek rośnie i odpowiada już 24 tygodniowi,więc bardzo szybko nadrabia. Leży sobie w poprzek- głowa z prawej,a nóżki z lewej strony. Była ze mną siostra i splakala się jak bóbr ;)
trzymam kciuki za pozostałe wizytujace.
 
Marta szybko Ci zleci, nawet nie zauważysz. Ja też mam 7.05 połówkowe, więc będziemy razem się wspierać :)

Bunny pewnie, że babcia czuwa nad wnukiem. Teraz to cały czas masz ochronę gwarantowaną. Cieszę się, że u Ciebie dzidzia jest zdrowa. Gratuluję synusia!!! Dominik - ładne imię ;)

Kasieq ja mam 100mg x2 póki co bo wyniki trochę mi się polepszyły, ale i tak są poniżej normy. Pij dużo, pij...

Merlin ja idę tam gdzie mój lekarz prowadzący :)

Polisia moje miało na ostatniej wizycie 350 g

Gorgusia no to super. Nie dziwię się, że Twoja siostra się popłakała - to takie wzruszające patrzeć na usg.

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty
 
Ja właśnie wróciłam z połówkowego - CHŁOPAK :-D I nadrobił do faktycznego wieku z daty ostatniej miesiączki, więc zrobiłam dodatkowy suwaczek ;-) Jedyne co jest nie tak, to położenie - pośladkowe. I niskie łożysko, ale nie przodujące. Czyli źle, czy nie najgorzej??
Gratuluję pozostałym mamusiom z dobrymi wieściami i trzymam kciuki za resztę :-)
 
do_ti ja wtedy będę chyba w 18tc więc pewnie dopiero dostanę skierownie na usg ;/ a tak już bym chciała zobaczyć małe chociaż na monitorze bo teraz nawet usg nie dają do ręki...
 
Witam się przy popołudniowej kawce:) Głowa boli od rana, chyba przez niskie ciśnienie liczę, że kawa pomoże:)

Gorgusia gratuluje udanej wizyty, duży i silny chłopak, tak powinno być:) moja córeczka w poniedziałek 330g idealnie do wieku ciąży nigdzie się nie spieszy, na razie... hehehe. Zobaczymy co będzie później, teraz maluszki będę przybierać ponad 100g na tydzień:szok: żeby do porodu było przynajmniej 2,5kg
Bunny babcia na pewno czuwa nad Tobą i maluszkiem:-) Śliczne imię Dominik! Jak byłam w 2 miesiącu ciąży zmarła moja babcia. Postanowiłam wtedy że jak będę miała córeczkę dam jej na imię po niej Helena. Po rozmowach z moim M którego zmarła babcia też tak miała na imię, podjęliśmy decyzje, że będzie Lena. Bardziej pasuje do nazwiska i po angielsku brzmi tak samo i jeszcze to moje drugie imię:)
Merlin ja rodzę w Dublinie w Irlandii. Szpital musiałam wybrać już na początku, ciąży przed 12 tyg. bo wizyty mam na zmianę w szpitali i u lekarza rodzinnego co 4 tyg.
Marudka gratuluje wizyty i syneczka:) U mnie to samo, mała pośladkowo i mi daje popalić jak się wierci, łożysko na przedniej ścianie nisko ale w porządki. Nie martw się. Jak lekarz nic nie mówił to jest dobrze.
Mantezowa, Ayni trzymam kciuki&&&&&&&&&& za same dobre wieści:)

Miłego dzionka:)
 
Marudka nie ma się co martwić. Musisz o siebie dbać i nie przemęczać się. Gratuluję synusia.

No jednak chłopaczki górą póki co :)

Marta wiem wiem, że chciałabyś. Najchętniej chodziłybyśmy na usg raz na tydzień :))))))))))
 
Ja już po wizycie, tak jak pisałam rano pan doktor nie sprawdził jaka płeć ale zrobił króciutkie badanko usg żeby sprawdzić jak tam moje łozysko. Wszystko ok łozysko sie podnioslo i jest wysoko nie ma sladu po tamtym krwawieniu przez które wylądowalam w szpitalu. Serduszko maluszka bije głosno i szybciutko ale odwrócony byl do mnie tyłem i zobaczyc mogłam tylko tyłeczek. Nastepna wizyta 18 maja, mam przyjść z mężem i wtedy gin zrobi szczegółowe pomiary no i w końcu powie jaka płeć dzidzi. Na nastepna wizyte mam juz zrobic obciążenie glukoza i standardowe badanka mocz krew Hbs
 
reklama
Kasia ja byłam w 40 tygodniu jak moja babcia umarła (ta co wczoraj rocznica była). Na imie miała Józefa i nawet przez myśl mi nie przeszło by młodemu dać na imie jozek bo juz oczami wyobraźni widziałam jak młody gania mnie z widłami za takie imie:-D.
Mój teściu jest wielkim przeciwnikiem nadawania imion po kimś. Teściu miał 5 synów jeden z nich miał imie po nim niestety zginał tragicznie w wielu 20 lat a teściu uważa ze to przez to ze miał jego imie. Wiem głupie ale jak to starszy człowiek nie idzie mu przetłumaczyc no i on teraz pilnuje by po nikim nie nadwac imion. Jeszcze trochę i imiona sie skończą.

Mentenoza gratuluje udanej wizyty. Na następnej wizycie sie dowiesz to tylko jeszcze kilka tygodni no i trzymam kciuki za chłopca

Doti a niech babcia Dominka pilnuje będę jej za to wdzięczna.


Dziewczyny przypomnijcie mi jak to jest z ta glukoza. To badanie robi sie na głodniaka?
 
Do góry