reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

reklama
Ach jak się tak czyta..to cofnęłabym czas aby mieć znowu połówkowe:) Na szczęście w piątek zobaczę Malutką :)
Zaanetkaa i Stokrotka - gratuluję zdrowych chłopaków a Maybebaby - zdrowej dziewczynki :)

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i badania &&&&&&
 
trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty


MARTA 25 kwietnia godz:9:50

KRAKOWIANKA
25 kwietnia

KASIACZEK
25 kwietnia godz.8:20

BUNNY 25 kwietnia godz.11:00

 
Ja już po wizycie:) Powiem że szału nie było- lekarz zerknął w usg czy serduszko bije, zmierzył główkę, brzuszek i nóżkę i tyle. Zlecił morfologie i mocz, cukier następnym razem. Tylko się upewniłam że dobrze zrobiłam idąc prywatnie na połówkowe bo byśmy dalej nie wiedzieli, że mamy zdrową córeczkę;) Już się nawet nie denerwuję tymi wizytami bo Mała ciągle kopię i ostatnio łaskocze po pęcherzu;) Co potwierdził lekarz bo ułożenie jest pośladkowe:) Pozostałym dziewczyną życzę bardziej owocnych wizyt;)

No i waży już 395 gram:szok: tydzień temu było 330:)
 
Ostatnia edycja:
Kasieq cieszę się, że z dzidzią wszystko ok. I łykaj żelazo ;) A masz je do żucia czy inne???

Maybebaby no to bardzo się cieszę, że jest perfekcyjnie ;)

Stokrotka no to super, że wszystko ok. Ja i może zamieniłabym się z Tobą na chłopaczka ;). Gratuluję córeczki.

Zanetka super, że wszystko ok i gratuluję synusia :)

Kasieczek cieszę się, że wszystko ok ;)


Trzymam kciukasy za dzisiejsze wizyty
 
a ja mam przełożoną wizytę na 7 maja na 10:40 bo nie zdążyłam przez kolejkę w szpitalu. :(

ale cieszę się że Wasze dzieciaczki zdrowe i że dają znać :)
 
reklama
Do góry