reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

reklama
Ewiczek bardzo się cieszę, że jesteś zadowolona z badań. A jak Ty jesteś kruszynka to dzieciaczek też będzie malutki ;)
My jesteśmy wysocy, więc już wiemy, że mamy dużą dzidzię

Krakowianka łapie się za głowę ten Wasz synuś
 
Dziewczyny z całego serca gratuluje Wam udanych wizyt. Super, że dzidzie są zdrowe. I witamy w naszym gronie kolejnych chłopców i dziewczynkę. Z tego wszystkiego moja ciekawość też jednak rośnie. Ale najbliższa szansa na poznanie płci dopiero na połówkowym 19 maja.
GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!
 
Ja zawsze umawiam się tak późno :) Nie muszę przebijać się przez korki i pracować mogę w ciągu dnia normalnie :)) Ach to już za godzinę :))) Dzięki za wszystkie kciuki. Mam nadzieję, że zdam pozytywną relację :)
 
reklama
Gratuluje udanych wizyt i poznania płci. Trzymam kciuki za dzisiejsze wizy:) &&&&&&&&&

poszłam dzisiaj na nieplanowaną wizytę u gina. Sprawdził szyjkę wszystko OK, zrobił USG - Dziewczyna rośnie jak trzeba:) i tu się pojawia rozwiązanie mojej zagadki, skoro szyjka ok to co boli. Córa mi się usiadła na szyjce i się wierci. Ot taki psikus mamusi zrobiła:-D Jak się nie obróci to ja będę cierpieć do końca ciąży:/ Dostałam żelazo dodatkową końską dawkę bo mi anemia wyskoczyła na ostatnich wynikach.
 
Do góry