reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

Joasia dzięki ;) ja się zapisałam dzisiaj na dzisiaj, stąd taka szybka jestem :D haha ale dzięki!
jutro może wrzucę fotę, ale z tego roztargnienia zostawiłam całą kopertę :)))

Axa dzięki wiem, wiem w końcu i zaczyna do mnie docierać, że ja nie wiem nic o chłopcach! :O

Pajkaa zaraz wyślę priv, ale kolejna wizyta zwykła fotelowa to 16 maja.
 
reklama
Ja też nie za bardzo się orientuję o pielęgnacji męskich klejnotów, w ogóle jakoś takoś mi dziwnie. W mojej rodzinie same baby, ojciec odszedł dawno temu, teraz niedawno pojawił się mężulek:-D.Mamy też 2 kocice, jedna z nich przybyła do domu jako kocurek, to też jakoś dziwnie mi było, że to nie samiczka, a tu po tygodniu weterynarz mnie oświeca, że to jednak koteczka:szok:..........:-). Także jestem trochę speszona wiadomością o syneczku, ale cieszę się przeogromnie, dzisiejszej nocy aż spać nie mogłam z wrażenia po przebytym USG, ciągle "miałam przed oczami" klejnoty mojego szkraba........:sorry:
 
ja wczoraj weszłam bardzo późno :) ale nie żałuje usg fajne mała taka fajna już bałam się że może będzie tak że wyprzedaż szafy zrobię bo mam wszystko dla dziewczynki ale wszystko wyraźnie było widać normalnie zero wstydu ;p śmiać mi się chciało tak się rozkraczyła ta moja córcia :))

Wymiary i wszystko jest ok :) serduszko żołądek nerki itd. Jedyne co mnie zmartwiło to to że mała jest malutka wymiary ma na 19 tydzień a jest to nie możliwe, ale mam nadzieje że to wynik tego że my szczupli jesteśmy i niskiego wzrostu to mała wielkoludem być nie może :))

Gratulacje synusiów i udanych wizyt :)))
Trzymam kciuki dla nadchodzących wizyt :)))
 
Polisia - Gratulacje Synka:tak:, cieszę się że już wiesz :-) czekamy na zdjęcie ;-)
Krakowianka - Gratuluję Synka:tak:, mały przystojniaczek :-D
Ewiczek - Gratuluję Córeczki :tak:, dobrze że dzidzia zdrowa :-) czekamy na zdjęcia ;-)
 
Krakowianka gratuluję syneczka i tego, że wszystko jest ok.

Macie rację ceny są duże.
Ostatnio jestem też na etapie dowiadywania się o ceny szkół rodzenia.

Ale jakoś trzeba sobie radzić ;)
 
reklama
Do góry