reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

ja za zwykłą comiesięczną wizytę płącę 70 zł. Jak byłam na USG w 12tc to zapłaciłam 300zł i to nie było żadne 3d ani 4d i płytki też nie dostałam. Teraz zapisałam się na połówkowe i chyba 250zł będzie kosztowało, ale nie wiem co w tej cenie, bo to inny gin. Ja praktycznie na "wsi" mieszkam, a ceny gorsze niż w stolicy, może dlatego, że konkurencja mała?
A mam jeszcze pytanie jak to jest z tym USG połówkowym, bo dziś się umawiałam i gin. stwierdził, że najlepiej w 23tc i na ten tydzień mnie zapisał. A mówiłyście, że do 22tc najlepiej?
 
reklama
anmika, jesli chodzi o dokladne sprawdzenie narzadow, jakies pomiary itp to podobno najlepiej do 22tc. ale mi ten gin od 4D mowil, ze jak by mi zalezalo na wyraznym zdjeciu buzki itp to wtedy ok 23-24 tyg, to wyjdzie najlepiej... moze o to chodzilo? tak sobie gdybam...


ps.... gratuluje SYNECZKOW!!!!!! nasze chlopy rosną w siłę ;-) hahaha
 
Ostatnia edycja:
anmika, jesli chodzi o dokladne sprawdzenie narzadow, jakies pomiary itp to podobno najlepiej do 22tc. ale mi ten gin od 4D mowil, ze jak by mi zalezalo na wyraznym zdjeciu buzki itp to wtedy ok 23-24 tyg, to wyjdzie najlepiej... moze o to chodzilo? tak sobie gdybam...

No w sumie nie powiedziałąm mu o co mi konkretnie chodzi. Powiedziałam po prostu, że chcę się zapisać na USG połówkowe. Myślałam, że takie USG to właśnie te wszystkie pomiary. Teraz już zgłupiałam. Osobiście bardziej zależy mi na sprawdzeniu czy wszystko jest ok niż na obejrzeniu dzidzi.

Umówiłam się do niego, bo koleżanka go chwaliła. Muszę się jej zapytać w którym tygodniu była, bo po wizycie opowiadała, że z dzidzią wszystko dobrze, bo lekarz sprawdził narządy i zrobił pomiary.
 
ewiczek, polisia juz jestescie po ale oczywiscie &&&&&& prosze sie wczesnie zapisywac zebysmy wiedzialy ile kciukow zaciskac:-D

krakowianka super wiesci gratki Synusia i powodzenia na echu serduszka, oby sie wszystko unormowalo:)pochwal sie foteczka Synusia:)

polisia gratki zdrowego Syneczka kolejny chlopiec chyba nam sie szala przechyla :-Dudanych szalenstw w dziale chlopiecym:)

anmika no dziwnie Cie zapisal juz tu ktoras MAmuska miala sytuacje ale to chyba na 26 tydz jej zapisal u nas polowkowe robi sie miedzy 18 a 22 tygodniem najlepiej w polowie czyli 20 tygodniu ciazy, ale co lekarz to jak widac inny zwyczaj

a co z reszta dzisiejszych wizytujacych???

Ja tez postanowilam na polowkowe isc prywatnie bo lepszy sprzet maja i umowila mnie kolezanka ktora miala dzis wizyte bo nie moglam sie dodzwonic okazalo sie ze zwykle usg kosztuje 50 zl a polowkowe 100 zl i nie wiem czy bedzie ono 3d hmmm moze po prostu ze to polowkowe i trzeba porobic wiecej pomiarow to 2 razy wiecej no nic ale to raz w ciazy sie robi wiec stowka to nie taki majatek ale sie zdziwie jak sie okaze ze to 3d bo ogolnie u nas 3d/4d kosztuje z plytka 250-300 zl no nic okaze sie za tydzien:)
 
MYŚLICIEL.jpg Oto nasz synuś w wersji portretowej :)
 
reklama
Do góry