reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

Dzięki za wszystkie kciukasy :) My już po wizycie, mieliśmy od raz na wizycie połówkowe i wszystko jest perfekt! Serduszko zdrowe, struktury mózgu itd. też. Mała nadal jest dziewczynką, choć sobie pępowinę między nóżki włożyła :) teraz lecę na ciacho bo sobie by uczcić pozytywne badania kupiliśmy :)))
 
reklama
dziewuszki gratulacje dla wszystkich udanych wizyt :tak:
ja poszłam na tą prywatna wizytę +usg= 260pln
okazało się,że wszystko jest ok, serducho i cała reszta :-)
a poza tym dziedź się ujawnił i wyszło na to,że to chłopak...ktoś się chce zamienic na dziewczynkę ;-)
mały waży póki co 223gram
 
My też już po wizycie :-)
Dzidzik zdrowy, serduszko i inne narządy idealne :-D
Mały waży 380 ;-) tak tak mały bo to CHŁOPIEC!!! :tak:
Jestem taka szczęśliwa, mój mały mężczyzna :-) a Mężullo wniebowzięty :-)

maybebaby- gratuluję wizyty i Córeczki :tak:
 
Gratuluje udanych wizyt

Zanetka super ze będziesz mieć chłopca w końcu bardzo tego chciałaś :-). Gratuluje

Martusia ja chodzę na nfz moze jutro sie dowiem kto u mnie mieszka pod serduchem a jak sie nie dowiem to przy pierwszym przypływie gotówki lecę prywatnie. Mój P zaczyna coś mówić żebyś poczekali i sie dowiemy na porodowce ale ja nie wytrzymam tyle czasu w niewiedzy
 
reklama
Do góry