reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki intymnie...

ja wzięłam depo-provera , cena ok 45 zł za jeden zastrzyk. Czyli wychodzi 15 zł miesięcznie. Na pewno cenowo jest o wiele korzystniejsze niż nawet azalia bo ta u nas kosztuje ok 35 zł za 28 tabletek.
Może sie uspokoi z tymi plamieniami i z tą wagą i będę zadowolona. Ale na razie nie jestem. :(
Brałam cerazette drogo ,bo płaciłam prawie 50 zł za opakowanie i było żadnych skutków ubocznych.
 
reklama
Anisen ruch masz, dietę też bo pisałaś że mały ma skazę więc chyba tylko na zastrzyk można zgonić:baffled:
Jutro będę u swojego gina to wypytam o wszystkie możliwe sposoby antykoncepcji
 
I jak dziewczyny, któraś bierze Azalię? Jakieś skutki uboczne? Ja dziś pierwszą tabletkę...35zł za 28tabletek... Wiecie ja jakoś mam stracha brać tabletki przy karmieniu piersią, wiem, że są specjalnie pod tym kątem ale jakoś tak...
 
Ja z Krzysiem brałam Azalię i czułam się dobrze waga się nie zmieniła. Teraz też ją dostałam ale jeszcze nie wykupiłam. W pn byłam u gina ale bardzo mnie olał, nic nie wytłumaczył odnośnie spirali mimo że pytałam, nawet nazwy nie podał tylko ceny oczywiście. Jedna 400zł na 2 lata , 1100 na 5lat. On zawsze daje znieczulenie przy zakładaniu. A jak u Was ceny spirali się kształtują??
 
Ja narazie nic nie biorę, jakos nie chcę brać tabletek przy karmieniu. Nie wiem czemu ale jakoś boję się tabletek, w życiu ich nie brałam, od lat stosuję kalendarzyk i obserwację swojego organizmu, i obie ciąże miałam planowane, ale teraz nie chcę 3 dziecka i trzeba by sie było lepiej zabezpieczyć, chociaż znam kobiety, które przy tabletkach zaszły.

Ja po tym porodzie czuje sie jakbym w ogóle nie rodziła, pierwszy raz po połogu w ogóle nie bolał, zero dyskomfortu, więc super, szkoda że zmęczenie wygrywa i nici z częstych przytulanek:-p
 
Tofilesia po Majce to mnie bolało na początku, i to dosyc długo, w ogóle szycie mi sie bardzo długo goiło, później blizna bolala mnie jak miałam @, albo była zmiana pogody. Lekarz który mnie szył z Olą powiedzial, że byłam źle zszyta pierwszym razem, i miałam bardzo brzydką bliznę, na szczęście mam to naprawione, bo nacięli mnie w tym samym miejscu
 
reklama
a ja wam sie wyżalę że my z m jeszcze nic z tych rzeczy..;( wydaje mi sie ze on ma jakąś blokadę oczywiście o której mi nie mówi.. najpierw mówił ze trzeba odczekać 6 tyg potem żebyśmy poczekali do wizyty u gina potem do kupna tabletek a teraz i tak i tak cisza.. ja już nic nie mówię czekam na jego inicjatywę ale coraz bardziej się boje tego pierwszego razu po i tego kiedy on w ogóle nastąpi.. może ja mu sie wydaje nieatrakcyjna bo jeszcze nie wróciłam do poprzedniej wagi albo dlatego ze karmie?? próbowałam z nim rozmawiać ale on sie wymiguje i jak nic nie bylo tak nic nie ma..
 
Do góry