reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki intymnie...

reklama
Bluetooth - generalnie odchody powinny zakończyć się koło 6-7 tyg po ciąży... czasem jednak są odstępstwa od normy... nie ma jednakowego organizmu. A może te plamienie poporodowe już połączyło Ci się ze skąpa I miesiączką? Hmm... Dobrze, że idziesz do gina... Jak zrobi USG to będzie od razu wiadomo...błona śluzowa macicy jest pogrubiona przed miesiączką a cieńsza po... ;)
 
dzięki za rady wczoraj uświadomiłam mojego ze wszystko ze mną jest ok i ja jestem gotowa i dzis rano go zbałamuciłam:) dziękuje za rady

co do połogu to ja mam dużo żółtego sluzu i nadal musze nosić grubą wkładkę gin powiedział ze jest infekcja dał mi globulki pimafucin i bez zmian dostałam jeszcze krem pimafucin ale nie wiem jak go stosować... a dodatkowo po dzisiejszym numerku czuje dyskomfort przy siusianiu.. powinnam znów iść do gina??
 
Bafinka- często przy stosunku, jeśli już jesteśmy nadkażone jeśli chodzi o drogi rodne - facet przenosi to zakażenie w okolice cewki moczowej. Dzieje się tak dość często. Bardzo możliwe że u Ciebie tez tak się dzieje - masz w domu Furaginum? Powinno po tym przejść. Niestety jest na receptę... ale drogi moczowe dochodzą do siebie szybciutko. Złap to jak najszybciej bo jeśli się rozkręci na maxa to trochę pocierpisz- mało sympatyczne uczucie parci na pęcherz a później ból lub nawet bywa i krwiomocz... Tabletki dostaniesz u zwykłego internisty... ;)
Super że Wam się udało!!!! Extra ;)
 
mambusia dzieki!
bafinka jak na razie kup sobie urosept i wcinaj - jest bez recepty a w poniedzialek idz do ginia. Do tego jeszcze pomoze Ci picie soku z zurawiny zeby zakwasic mocz i nie dopuscic do rozwoju bakterii.
Super ze zdobylas sie na rozmowe z mezem. Widzisz, oplacalo sie :tak::-D
 
Bafinka - chciałam kupić jakąś maść ale o zgrozo jakieś ceny były jak dla mnie z kosmosu... Na razie więc się ociągam ;P;) Najtańszy był Cepan ale śmierdzi cebula bleee....
 
A ja dziś do gina w końcu pędzę mam nadzieję że czegoś nie narobiliśmy :zawstydzona/y:. Mam takie lęki bo jakoś 2 porodu sobie nie wyobrażam, wprawdzie drugą kruszynkę tak :-D. Mój to by chyba zawału dostał.
 
reklama
Do góry