reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

reklama
Jabluszkowa musi być dobrze tak bardzo Wam tego życzę
Nie szukaj winy w sobie to napewno nie z twojego powodu
Wierzę że jest Ci bardzo ciężko ale napewno dasz radę dla synka i mam nadzieję że twoje obserwacje i przeczucia dobrze Ci podpowiadają że malutki jednak słyszy
 
Amcia my jeszcze nie chrzcimy więc niczego jeszcze nie kupuję bo to będzie zależało wszystko od pogody i jak duża będzie moja mała
RIELLE i jak buźka * Małgosi?
Moja to będzie coś czuję alergikiem upiekłam wczoraj piernik i wiadomo dodałam tam kakao i Majcia wciąż ulewala po tym jak zjadłam i ja nakarmilam
 
Majorcia - posmarowałam cetaphilem i jak za dotknięciem różdżki. Więc nie mam pojęcia co to było :)
A może się spina bardzo i dlatego ulewa ? Moja od jakiś 3 dni spina się i prostuje. Więc wszystko mamy zarzygane :)
 
Tzn nie mogę jeść czekolady jak tylko jej coś nie służy to strasznie ulewa czytałam gdzieś że to może być objaw alergii
Mówicie że nie dlatego ulewa muszę zatem porozmawiać z lekarka jutro idę bo jeszcze coś mi kaszle mój przedszkolak wiecznie coś nam przyniesie
 
Cethapilem pamiętam smarowałam mojego synka też był dobry Rielle cokolwiek to było ważne że pomógł Ci krem i już tego nie ma u dzieci takich małych to z byle czego już coś wysypuje
 
No i żeby było śmieszniej to ja też swoją twarz posmarowałam parę razy tym balsamem. Cała ta sucha/szorstka skóra po 2 dniach zeszła. Więc nie wiem czy nie od mrozu nam sobie to wyskoczyło ;)
 
reklama
Do góry