reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Rielle moja miała czerwone policzki wieczorem a rano schodziło i okazało się że to od kaloryfera bo my grzejemy tylko przez noc i to suche powietrze tak zadziałało.Zostawiałam mokry recznik na kaloryferze a buzie smaruje Puszystym Kremem Łagodzącym firmy Momme-pomogło.
 
reklama
O widzisz, a miałam pisać że kurcze ja też mam tak zimą . w sensie takie szorstkie koło ust, pod brwiami i koło nosa. I to schodzi po natłuszczeniu.
My grzejemy kominkiem i faktycznie może być sucho . Dzięki dziewczyny !
 
Ale sama herbatka to tak nie bardzo no chyba że z cytryną lub miodem była
No może faktycznie od kaloryfera nie spotkałam się ale ten mój krem też jest nawilżający ja sama go teraz też stosuję
 
nic, na całą szklankę 1/3 łyżeczki cukru była więc też nie przesadzam.... Mi pomaga właśnie smarowanie olejkiem arganowym. A mam też cetaphil na skórę bardzo wrażliwą, myślicie że mogę ją tym posmarować ? Bo nawilża bardzo i bez żadnych parabenów i innych dziadostw.
 
Majorcia wszystko ok byłam u lekarza na drugi dzień bo się martwiłam i stwierdziła że miała skoki . Na 16.02 mam okulisty bo łzawi i ropieje jej oczko i ide prywatnie bo jak usłyszałam ze moze mieć grunkowca to az aż mi sie słabo zrobiło

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rielle lena ma od urodzenia lzawienie oka prawego i nawet nie chcieli mi dac skierowania do okulisty i ide prywatnie bo podczas cc była klimatyzacja i może mieć jeszcze grunkowca od bakterii i przeciągu tak mi powiedziała lekarka znajoma [emoji58] a może też to być kanał łzowy

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj te nasze dzieciaczki zanim je odchowamy to stracimy dużo nerwów
Fajnie by było tak wychowywać dzieci bez żadnych problemów ale to się nie da u mnie zaś mała na ząbki już jest tak marudna i placzliwa
RIELLE napewno nie od herbatki ale skaza jest charakterystyczna takie czerwone szorstkie policzki i takie jakby błyszczące pod swiatlo
Amcia mój najstarszy urodził się i odrazy złapał gronkowca i leżeliśmy miesiąc w szpitalu bo tracił na wadze a też miał w oku potem jeszcze raz miał jakieś problemy z okiem i chodziłam prywatnie robiłam wymaz ale to było bardzo dawno i dzisiaj jest dorosły i nie ma żadnych problemów tak że się nie martw a jak zatkany kanalik to w najgorszym razie przetykaja moja siostrzenica tak miała a jednej siostry córce odetkal się gdzieś koło roku czasu samoistnie a ja masowałam oczko mojej i przestało ropieć i lzawic
 
reklama
Do góry