reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

hej dziewczynki

Ja też dyszę i sapię po małym spacerku haha a co będzie jak brzusio będzie już na serio duuuzyyy??:-D


Byłam na drugiej wizycie u nowego lekarza. Miły, troskliwy,zleca badania itp tylko to usg....nie ma sprzętu w gabinecie a gdy zapytałam kiedy będzie następne powiedział że zobaczymy po prenatalnych. Narazie terminu nie wyznacza. Prenatalne mam dopiero na 26.04. Pan dokonał swoich pierwszych wpisów w karcie ciąży.

Juto mam wizytę u starego gina , nie odwoływałam spotkania i z chęcią bym poszła pooglądać dzidzię. Tylko nie bardzo wiem co powiedzieć na temat tych wpisów. Mąż mówi że mam powiedzieć że chciałam sprawdzić lekarza którego mam blisko i ze szpitala w którym chcę rodzić.
A jak stary lekarz coś zanotuje w karcie to co znowu powiem temu nowemu?? Ech dylematy ciężarówek:baffled:
 
reklama
Aluśka ja wymiotuje najczęściej z rana jak tylko z loka wstanę. Wczoraj też miałam przytulanko z wc. U mnie jest tak, że dwa dni wymiotuje i później z cztery dni spokój. Ciekawe kiedy to minie.
Mamusia fajnie, że wizyta udana.
Mówicie o zadyszke. Jak wyjdę do nas po schodach (27 stopni) to dysze jakbym przebiegła maraton. Jak stoję w kolejce to gorąco mnie zalewa. Ech takie uroki.
Zjadłam właśnie dwa talerze rosołu.
 
Pola, super kochana i gratuluję.

Gasia, Tobie też gratuluję.

Pola, moja ciąża starsza od Twojej, a jeszcze nie wiem kogo mam :( Moja ginekolog twierdzi, że zamałe jest jeszcze aby sprawdzić płeć.


Kurczę, ja 1 będę miał 17 tydz i bym chciała wiedzieć . Ja tam stawiam że Milka będzie u mnie:)
Z kalendarzy także dziewczynka:)

Młoda zona ja po domu nawet jak chodzę to się meczę. Muszę co trochę odpocząć. Ale jak jestem na mieście to świeże powietrze mi dodaje sił:)

Aluśka no ładnie, masz odpoczywać a Ty szalejesz.

Mamusia hymm nie wiem co Ci doradzić.
 
hej dziewczynki

Ja też dyszę i sapię po małym spacerku haha a co będzie jak brzusio będzie już na serio duuuzyyy??:-D


Byłam na drugiej wizycie u nowego lekarza. Miły, troskliwy,zleca badania itp tylko to usg....nie ma sprzętu w gabinecie a gdy zapytałam kiedy będzie następne powiedział że zobaczymy po prenatalnych. Narazie terminu nie wyznacza. Prenatalne mam dopiero na 26.04. Pan dokonał swoich pierwszych wpisów w karcie ciąży.

Juto mam wizytę u starego gina , nie odwoływałam spotkania i z chęcią bym poszła pooglądać dzidzię. Tylko nie bardzo wiem co powiedzieć na temat tych wpisów. Mąż mówi że mam powiedzieć że chciałam sprawdzić lekarza którego mam blisko i ze szpitala w którym chcę rodzić.
A jak stary lekarz coś zanotuje w karcie to co znowu powiem temu nowemu?? Ech dylematy ciężarówek:baffled:
A co z tym wynikiem toxo?
 
Macie rację pojadę bez karty w sumie u niego nie mam żadnych wyników.

A z toksoplazmozy dostałam skierowanie na dalsze badania - awidalność i raz jeszcze igG, będą złe trzeba będzie antybiotyk, wizytę z wynikami mam po świętach
 
Aluśka ja wymiotuje najczęściej z rana jak tylko z loka wstanę. Wczoraj też miałam przytulanko z wc. U mnie jest tak, że dwa dni wymiotuje i później z cztery dni spokój. Ciekawe kiedy to minie..
Kochana oby jak najszybciej Cię to puściło :confused:
Mąż jak się dowiedział że wymiotowałam to skomentował to w ten sposób :" o jednak dziewczynka i tym razem"...dowcipniś..
Może ja tak źle zaczęłam na pastę do zębów reagować :oo2:...jutro spróbuję inna umyć może obędzie się bez ekscesów:unsure:
KasiaMarysia jutro planuję leżeć co najmniej do południa ale wcześniej odbębnię maraton po szkole i przedszkolu:unsure:

Dziewczyny tak pisałyście o częstym siusianiu że ja to chyba jestem jakaś anomalia...w nocy w ogóle nie wstaje na siusiu a w dzień może ze 2-3 razy idę...może rzeczywiście za mało płynów przyjmuję :oo:
 
reklama
hej Dziewczyny!

Gratuluję udanych wizyt. Same chłopaki u nas :) Ja jutro mam na 9.00 wizytę, też chciałabym już wiedzieć, ale myślę, że nic z tego, bo na NFZ kiepski sprzęt. O ile w ogóle zrobi mi usg. Mam nadzieje, że tak.

Mamusia zawsze można zapomnieć karty ;) poza tym masz prawo do konsultacji u innego lekarza :) Ja też chodzę do dwóch. Jeden na NFZ, a drugi prywatnie :)

Mi w jednym kalendarzu wychodzi dziewczynka, a w dwóch chłopiec :D

Kobietki, dostałyście skierowanie na krzywą cukrową, czy to dużo później się robi? :)
 
Do góry