reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Dziewczyny weźcie ja zgłoście, bo ja na telefonie nie wiem jak to zrobić. Po prostu zaraz nie wytrzymam!

zgłosiłam. Czekamy/. Póki co proponuje ignorowac posty.

Cześć Dziewczyny,
Jestem po badaniach prenatalnych. Z dzidzią wszystko ok. Ma już 68 mm. Gin powiedziała mi już płeć - będzie drugi synek :) Jestem jeszcze troszkę zdziwiona gdyż nie spodziewałam się, że tak szybko się dowiem. Poza tym od początku miałam przeczucie na dziewczynkę - jednak przeczucia mylą :) Ale cieszę się bardzo.

WOW, gratulacje!
 
reklama
Martya pochwal się zdjęciem i torebka :-)
Dobrze ze maluszek zdrowy ;-) potrzebujemy takich informacji, bo ktoś ciśnienie podnosi jak nie wiem.

A więc chwalę się torebką :) Potrzebowałam takiej większej na dłuższym pasku do przewieszenia przez ramię bo wygodnie jest, a w tych co mam nie mieściło mi się wszystko czego potrzebuję :D
 

Załączniki

  • rps20160315_112004.jpg
    rps20160315_112004.jpg
    142,7 KB · Wyświetleń: 134
hej dziewczynki

Widzę że dzisiaj kawa nam nie potrzebna. Ja nie komentuje bo nie chcę zużywać klawiaturki dla kogoś takiego.
Kiedy ta zima sobie pójdzie......a kysz! Syn trenuję piłkę nożną i od dzisiaj mają treningi na boisku a nie na sali, kosmos jakiś
Ja zaraz zbieram się do lekarza, drugie podejście do jakiegoś nowego, ten neistety nie ma usg w gabinecie ale skonczył mi się własnie duphaston.

Nie wiem czemu nie widzę żadnych suwaczków.

Miłego dnia:biggrin2:
 
Martyja - śliczna torebka, ale chyba maleństwo co? (porównując do Twojej ręki).

Ja jeszcze mieszczę się w normalne ciuchy, ale.... spodnie noszę rozpięte....choć brzuch już wystaje.... zwłaszcza po śniadaniu :)
Spodnie kupię sobie bliżej wiosny - jakieś cienkie, by na wiosenne miesiące wystarczyły, a potem to jakieś sukienki.... ;)

Kupujecie już ciuszki dla maleństw? tzn. te, które nie mają nic po starczych albo nie dostają.
Ja chętnie już bym poszalała, ale jakoś mam opór czy nie za wcześnie.

Wózek.
macie już jakieś typy?
 
Gratuluję udanych wizyt.coś słabo się czuje dzisiaj.Chyba mnie ta baba zdenerwowala.wypisuje takie głupoty ze aż mnie głowa rozbolala. nie lubię takich ludzi,ale cóż świat schodzi na psy.z takimi ludzmi Polska nie ma przyszłości.dobrze że my się cieszymy z tego co mamy,a niestety świata nie zdołamy uratować,jeśli będzie nas większość może w przyszłości będzie lepiej :)
 
SKY ja póki co kupiłam cztery bodziaczki po badaniach prenatalnych z radości :D poza tym na razie nic. Dostałam od teściowej kilka ubranek i maskotkę z melodyjką do przyczepienia do łóżeczka i kocyk :) Ja się na razie powstrzymuję i rodzinę też poprosiłam, żeby na razie nie kupowali. W ogóle to poza najbliższą rodziną to jeszcze nikt nie wie o ciąży :D
 
Sky, ja nic nie kupuje. Niezbedna wyprawke kupimy latem, a reszte rzeczy po narodzinach dziecka. Osobiscie pewnie sie tym nie zajme, ale od czego jest ojciec dziecka i dziadkowie;) Oczywiscie bede wczesniej ogladac, zeby sie przygotowac, ale mam duzy wewnetrzny opor zeby robic zakupy z wyprzedzeniem.


ckai3e3knlg02eze.png
 
Martyja - śliczna torebka, ale chyba maleństwo co? (porównując do Twojej ręki).

Ja jeszcze mieszczę się w normalne ciuchy, ale.... spodnie noszę rozpięte....choć brzuch już wystaje.... zwłaszcza po śniadaniu :)
Spodnie kupię sobie bliżej wiosny - jakieś cienkie, by na wiosenne miesiące wystarczyły, a potem to jakieś sukienki.... ;)

Kupujecie już ciuszki dla maleństw? tzn. te, które nie mają nic po starczych albo nie dostają.
Ja chętnie już bym poszalała, ale jakoś mam opór czy nie za wcześnie.

Wózek.
macie już jakieś typy?

Spora jest, spokojnie zmieści się w niej teczka A4. W sam raz na portfel, kalendarz, małą kosmetyczkę, butelkę wody i moje inne gadżety. W torebkach które miałam się to nie mieściło, a z taką zwykłą torbą mi jest nie wygodnie, np na zakupach. Łapę mam wielką poprostu :D

Co do wózka to wczoraj oglądałam Adamex Pajero, bardzo mi się podoba. Ma duże pompowane koła, dużą gondolę, bardzo szczelną moskitierę i dobrze go się prowadzi. Cena za 3w1 1500zł. Tylko lżejszy mógłby być :(

Ciuszki oglądałam ale głównie są albo dla dziewczynek albo dla chłopców więc stwierdziłam, że poczekam aż poznam płeć. Kupionych mam już kilka uniwersalnych.
 
reklama
ja mam jakieś zaćmienie umysłu, niby chciała bym sobie coś kupić ale jak wchodzę do sklepu to nie ogarniam nic jak taki dzikus się czuję nie umiem nic wybrać, nawet żeby przymierzyć, a przed ciążą potrafiłam robić zakupy i to dość spore w krótkim czasie, tak samo w spożywczych nie wiem co chce kupić no niemoge się ogarnąć. Do mam dzieci przedszkolnych: czy wasze dzieci też tak często chorują? mój syn średnio 2 tyg w miesiącu jest chory, cały zeszły tydzień był w domu z katarem w weekend już było ok w poniedziałek i dziś poszedł do przedszkola, ale dzisiaj wrócił cały zasmarkany.
 
Do góry