reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Hej hej ja tez chce a niewiem co wysłać ;)
Przede wszystkim swoja nazwe uzytkownika;) bo to jest konieczne zeby miec dostep


ckai3e3kikq3p3qp.png
 
reklama
Mnie dziś tez głowa boli ale ciśnienie 90/60. Wypiłam pół filiżanki kawy i od razu lepiej się poczułam.
 
A mój mąż kupił dzisiaj pasztet # przed chwilą go odkryłam w lodówce :-) pyyyyycha :-)
Zajadam przegryzajac ogórkiem i oscypkiem :-)
O właśnie, muszę zobaczyć czy mam jeszcze zurawine, to zrobie sobie oscypka na ciepło :-)

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
 
Ja dziś też mam kiepski dzień, nie za dobrze się czuję. Jeszcze mąż do pracy pojechał, nie lubię tego, a jak mam gorszy dzień to traumatyczne wspomnienia wracają :(
 
Gabeee, uwielbiam oscypki na ciepło, sle bez żurawiny. Za to mój M z żurawiną lubi :)

annam, ja też chce dostęp.

Poprosiłam M aby kupił mi śmietane i pomidory. Myślałam, że chociaż to z chęcią zjem, a tu lipa. Zgagę dostałam :/
 
reklama
Ja dziś też mam kiepski dzień, nie za dobrze się czuję. Jeszcze mąż do pracy pojechał, nie lubię tego, a jak mam gorszy dzień to traumatyczne wspomnienia wracają :(
Nie ma co rozmyślać o przeszłości, a na pewno nie o tej złej. To już było i nigdy nie wroci:biggrin2:
 
Do góry