reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

reklama
A ja jem kanapke z avocado i pomidorem;)


ckai3e3kikq3p3qp.png
 
Ej nie mówcie mi o kebabie, bo az mi ślinka cieknie, a tu sa zupelnie inne niż w polsce i w dodatku strach kupowac. Mmmmm... taki w bułce .....mniam no nic do czerwca musze poczekac :)
 
reklama
Ja bym zjadła ale robić mi się nie chce. A jak Twoje mdłości? Lepiej?
Powiem ci że jest ok od soboty,z godzine temu zjadłam czekolade z nadzieniem i mi niedobrze po niej.Nie wiem czy przetrzymam,czy przywitam się z klozetem:) Też Tobie czasami tak wywala brzuch na wieczór.Bo dziś to mam tak wielki że masakra,nie wiem czy to jest kwestia tego co sie zje.ale dzis robilam na obiad zupke warzywną z łyżką śmietany, czy to może przez śmietane.Czuje jak by mi coś siedziało na żołądku.jelita to mi chodzą po całym brzuchu,normalnie je czuje jak się by tam gazy zbierały
 
Do góry