reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Kasia,ale czemu juz takie czarne mysli? Dobrze,ze jestes umowiona. Bedzie dobrze.

Mamusia ja jak nie wyrazilam zgody na pozostanie to Pani kazala mi isc do przychodni a nie na szpital.
 
reklama
Ja tez dopiero wmuszam sniadanie.
Powiedzcie duzo jecie tak mniej wiecej napiszcie bo ja ciagle wmuszam

Ja jem chyba mniej wiecej tyle samo co zawsze, z tym ze przed ciaza jadlam 2-3 razy dziennie, a teraz bardzo male porcje co ok. 2h.


ckai3e3kikq3p3qp.png
 
Kasie będzie dobrze zobaczysz;-)
A co do jedzenia - u mnie śniadania są ble....za to w nocy wstałam siku i musiałam zjeść śliwkę:laugh2:
 
Co do zostania w szpitalu, to mi nawet nikt tego nie proponowal, a plamilam. Zbadali mnie, dali luteine, zwolnienie, kazali isc po tygodniu na kontrole i tyle.


ckai3e3kikq3p3qp.png
 
Napisze jak już będę wiedziała co i jak. Mam nadzieje, że z dzidzią jest ok, bo nic mnie nie boli dziś.

Jeśli u Was nie ma słonka to przesyłam ciepło od siebie :biggrin2::biggrin2::biggrin2:
Dużo zdrówka i miłego dnia :* dziękuję za wsparcie :*
 
Moja lekarka twierdzi, że dziecku przy gorączce okłady na wątrobę kłaść ...

wiesz w sumie naukowego uzasadnienia nie podam ale chodzi chyba o to, że okłady na duże partie ciała lepiej działąją i tak własnie np na wątrobę. Moja Ola akurat z tych wysoko gorączkujących dzieci. U niej 39 to norma a często do 40 dochodzi. Najpierw zawsze zbijam naturalnie a jak widzę, że się męczy i za długo to trwa to czopek. Niestety po syropach na gorączkę wymiotuje :sad:

Kasia jak zoladek? Moze cos ciezkostrawnego zjadlas? Ja wczoraj myslalam,ze zwatpie po kilku lyzkach bigosu. -brzuch twardy,wysadzony.
Pamietam jak w 20 tc objadlam sie na noc kurczaka z cebulka i smietana-nie moglam wytrzymac,na szpital mnie przyjeli,dostalam 3 zastrzyki przeciwbolowe i kroplowke z rannigastu.

Jak jest temp powyzej 38,5 to chyba lepiej brac paracetamol. Goraczka nie jest wskazana w ciazy.

Marzena daj znac po wizycie

Ja tez dopiero wmuszam sniadanie.
Powiedzcie duzo jecie tak mniej wiecej napiszcie bo ja ciagle wmuszam

ja mam tak, że rano muszę zjeść od razu bo mam takie ssanie że nie wyrabiam, potem co 2h muszę jeść bo to samo. Dopiero w okolicy obiadu mam wstręt do jedzenia...nie lubię teraz obiadów..nie smakują mi. I potem wieczorem muszę kanapki wciągnąć bo głód się odzywa. Mięso mi coś nie podchodzi :baffled:


KasiaMarysia nie stresuj się, na pewno jest ok. A nie masz numeru do swojego gina?
 
Dzień dobry :-*

Dziewczyny zjadłam kanapki z jajkiem. Wszystko było ok, po jakieś godzinie mnie złapalo. W dodatku w okolicach prawego biodra mnie też boli. Czuje ze cos jest nie tak. Jadę dziś do rodzinnego.

Sreberko u nas piękna pogoda, słonko świeci :) także przesyłam troszkę. ciepełka :)

Malusiolka życzę zdrowia :-* najgorzej jak wszyscy się pochoruja.

Jane to wszystkiego najlepszego dla Oli :)

Zawsze musi być krew jeśli dzieje się coś złego z dzieckiem?
Jak mnie zapytaja czy krwawilam i powiem że nie to mi karza czekać na wizytę.
Zdrówka i trzymam kciuki.
Dobrze, że umówiłaś wizytę ale jakby co jedz do szpitala powiedz, że masz skurcze i na oddziale lekarz Cię zbada
 
Kasia bedzie dobrze. Jak bylam ze skurczami w szpitalu to byly na sali ze mna 2 dziewczyny,ktore krwawily a z dzidziami bylo ok.

Ale jecie tak roznorodnie i zdrowo?
Ja np wczoraj zjadlam 3 buleczki z serem zoltym i pomidorem, pomarancz,troche bigosu,jablko,puzzerke, sucha bulke i dobranic. Oprocz jajek,wedlin tez nie przelkne. W ogole owoce bym tylko jadla
 
Pojechalam do gina w przychodni prosic zeby mnie przyjela. Serduszko bije ale malych urosl tylko 3mm w tydzien i nagle ciaza zrobila sie o tydzien mlodsza. Przeciez to niemozliwe :( boje sie ze sie zle rozwija :(
 
reklama
Do góry