reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

reklama
Kochana jedz sobie do tego szpitala, powiedz że bardzo Cie boli brzuch od wczoraj, obdzwonilaś lekarzy i nikt Cie nie chce przyjąć. Muszą Cie zbadać, szkoda tylko nerwów Twoich
 
Ja tez mam jakies zle przeczucia ktore wracaja jak bumerang. Wizyte mam dopiero za 12 dni i wtedy gin powiedzial ze dokladnie pomierzy fasolke.
To takie strasznie silne poczucie ze cos jest nie tak albo zwariowalam albo to intuicja.
 
Kasia na ginekologii nieusisz mieć krwawienia żeby cię przyjęli i zbadali. Ja jestem tego przykładem. Nie pojechałam tak z problemem ciąży a z zawrotami i odwodnieniem. Ciebie brzuch boli. Muszą sprawdzić.
 
Tyle,ze pewnie zostawia Cie na 3 dni na obserwacji. U mnie przynajmniej tak odrazu robia na ip.
W szpiralach sa tez czesto przychodnie i tam cidziennie jakis ginekolog przyjmuje.
 
KasiaMarysia jeśli coś Cię martwi to dzwoń i idź do lekarza - nie czekaj!

U mnie krwi nie było. Coś dziwnego poczułam w pewna niedzielę, we wtorek okazało się, że serce dziecka nie bije - miałam poronienie zatrzymane.
W środę rano dostałam milion prochow poronnych doustnych i dowcipnych, ale ze mam krótsza szyjke, to dopiero oxy pomogła. Dopiero o 19 zrobili zabieg.


Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
Co dziwnego poczulas? Ktory to byl tydz ? Znasz przyczyne straty ?
 
reklama
Ja też przy pierwszym poronieniu od rana miałam dziwne uczucie i trochę inaczej niż zawsze bolał mnie brzuch. Przy drugiej stracie bałam się o wszystko i miałam źle myśli. Terax jest inaczej pozytywne myślenie jest wszędzie. I z ciaza też jest wszystko dobrze
 
Do góry