reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Hej dziewczyny, Marzena dowcipnie miałam ale podobno to jest częste.
Ja dziś mam brikulowa zupę. Wczoraj jadłam tortille
Co do gorączki, to jeśli wysoka to okłady pachy i pachwiny. Ból głowy obciążać husta i liściem kapusty i tak cały dzień chodzić. Katar to już pisałam woda morska jest rewelacyjna. Na gardło polecam płukanie woda z wodą utleniona. Lepsza niż z solą. My nie stosujemy leków prawie wcale. A to mi zawsze pomaga. Są też tabletki do ssania z propolisem no chyba że ktoś uczelony.
Miłego dnia
 
reklama
Kasia jak zoladek? Moze cos ciezkostrawnego zjadlas? Ja wczoraj myslalam,ze zwatpie po kilku lyzkach bigosu. -brzuch twardy,wysadzony.
Pamietam jak w 20 tc objadlam sie na noc kurczaka z cebulka i smietana-nie moglam wytrzymac,na szpital mnie przyjeli,dostalam 3 zastrzyki przeciwbolowe i kroplowke z rannigastu.

Jak jest temp powyzej 38,5 to chyba lepiej brac paracetamol. Goraczka nie jest wskazana w ciazy.

Marzena daj znac po wizycie

Ja tez dopiero wmuszam sniadanie.
Powiedzcie duzo jecie tak mniej wiecej napiszcie bo ja ciagle wmuszam
 
Dzień dobry :-*

Dziewczyny zjadłam kanapki z jajkiem. Wszystko było ok, po jakieś godzinie mnie złapalo. W dodatku w okolicach prawego biodra mnie też boli. Czuje ze cos jest nie tak. Jadę dziś do rodzinnego.

Sreberko u nas piękna pogoda, słonko świeci :) także przesyłam troszkę. ciepełka :)

Malusiolka życzę zdrowia :-* najgorzej jak wszyscy się pochoruja.

Jane to wszystkiego najlepszego dla Oli :)

Zawsze musi być krew jeśli dzieje się coś złego z dzieckiem?
 
Cześć :wink:

jane to dobrze że u rodziców nabierasz sił bo tego akurat potrzebna w naszym stanie:tak:
Molly_88 ja też nigdy nie brałam tabletek antykoncepcyjnych a że z Martynką w ciąży miałam cholestazę ciężarnych to już ich brać nie mogę:sorry:
Oby wynik cytologi był jak najlepszy:tak:
KasiaMarysia23 jak się czujesz? ból ustąpił? byłaś u lekarza?:confused:
Sreberko ale nie fart z samochodem:no:
Malusiolka nie odczytałam że masz gorączkę:-( :( współczuję:confused:
jane udanej urodzinowej imprezy :-) :)
Marzena.08
strasznie nie przyjemny był ten gin nr 3 dlatego jak się mnie zapytał czy ostatnio miałam badanie ginekologiczne (19.02)to mu powiedziałam że tak (mimo że ten gin nr 2 badał mnie ale 5.02 a ostatnio to tylko badania omawialiśmy ) a ja po prostu nie miałam ochoty by mnie taki lekarz w ogóle dotykał :baffled::dry:
Tak gin numer jeden od końca stycznia do połowy marca przebywał/przebywa na zwolnieniu lekarskim:confused:
a numer dwa przyjmuje tylko w piątek a tu zwolnienie do poniedziałku miałam więc poszłam do nr 3 ale to był pierwsza i ostatnia u niego wizyta:dry:

Co do serducha to mi w drugiej ciąży wystąpiła tachykardia ale kardiolog u którego byłam powiedział że tak czasem bywa w ciąży i dopiero jeśli po porodzie nie minie to mam się tym przejmować...na szczęście po porodzie wszystko wróciło do normy:sorry2:
 
Ale kluje mnie też tak jakby w jajnikach. Dzwonie się umówić na prenatalne najlepiej dziś albo jutro. Wstałam i zero nudności tylko oczywiście musze się załatwić jak zawsze rano.
 
Ale kluje mnie też tak jakby w jajnikach. Dzwonie się umówić na prenatalne najlepiej dziś albo jutro. Wstałam i zero nudności tylko oczywiście musze się załatwić jak zawsze rano.
KasiaMarysia jeśli coś Cię martwi to dzwoń i idź do lekarza - nie czekaj!

U mnie krwi nie było. Coś dziwnego poczułam w pewna niedzielę, we wtorek okazało się, że serce dziecka nie bije - miałam poronienie zatrzymane.
W środę rano dostałam milion prochow poronnych doustnych i dowcipnych, ale ze mam krótsza szyjke, to dopiero oxy pomogła. Dopiero o 19 zrobili zabieg.


Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
KasiaMarysia, przede wszystkim nie panikuj i lez jak najwiecej, jesli zle sie czujesz. Zbadac sie nie zaszkodzi, trzymam kciuki zeby szybko przeszlo!


ckai3e3kikq3p3qp.png
 
Do góry