reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

My dzisiaj zrobiliśmy sobie spacer do sklepu po zakupy na obiad (którego duuużo zjadłam :p), chciałam się wybrać pieszo, bez samochodu chociaż to kawałek drogi i się udało ale czułam się zmęczona i było zimno, wróciliśmy tramwajem ;p Jednak potrzebny jest ruch w ciąży, powinnam sobie codziennie taki spacer robić.
 
reklama
Ja późno chodzę spać, więc sikam ok 2 zanim zasne. Budzi mnie bol pęcherza, gdy jest pełny.
Pije kilka herbat.dziennie, wodę, uwielbiam sok z marchewki[/QUOTE]

Ja właśnie się przestawiłam i wcześnie się kładę bo ziewam tak od 20 już ;) za to wcześnie rano wstaję i w nocy raz się budzę około 2-3 taka zupełnie wyspana i oczywiście na siusiu ale zawsze staram się zasnąć jeszcze żeby nie siedzieć bez sensu w nocy.

Co do soku marchewkowego to tez uwielbiam :) najlepiej ten jednodniowy, a sama sobie codziennie wyciskam sok z pomarańczy. Ogólnie też dużo więcej teraz piję.
 
Aluśka, zdrówka kochana :*

Pola, ja mielonego nie mogę. Odrzuca mnie.

Paulinka, super że wizyta udana. A w którym jesteś tygodniu?

Acgug, ja non stop lody jem jak gdzieś z mężem jedziemy. Dzisiaj do Maka na lody waniliowe zajechaliśmy. Pomagają jak jest mi niedobrze :) A powiedz mi, bo nie pamiętam masz córkę, czy syna?
 
Aluśka a masz inhalator? Ja miałam paskudny katar ot taki prezent od męża :D przez 3 dni 3-4 razy dziennie inhalowałam się solą fizjologiczna rewelacyjnie mi zeszło z zatok a właśnie używałam końcówki do irygacji :cool:
 
hej witam się po prawie tygodniowej przerwie :sorry2: byłam u teściowej i rodziców i zrobiłam sobie przerwę od neta.
Wypoczęłam bo było dużo chętnych do zabawy z Olą :laugh2: jutro już do pracy a Ola do żłobka...choć niestety złapała ode mnie katar :sad: mam nadzieję, że jej przejdzie.

Co tam ciekawego u Was przez ten tydzień się działo? Ktoś mi zda relację?? bo na pewno nie nadrobię :-p
 
A ja wam polecam herbatę ze świeżym imbirem, miodem i cytryna, gardło przestało mnie boleć po pierwszym 600ml kubku, a po paru dniach nie było już takie czerwone. Imbir ma świetne działanie antybakteryjne, a kosztuje grosze bo jest lekki, więc niech was nie zraża cena za kg
 
reklama
Aguś, najgorsze jest to, że miód i cytryna nie dla mnie. Nie lubię i kiedyś próbowałam się zmusić, ale nic z tego. Muszę pomyśleć nad halls, ale też może być problem, bo od mięty mnie mdli. Nawet ciężko mi zęby umyć.
 
Do góry