reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

reklama
Ja popijam nektar pomarańczowy niestety kupiony. Jutro ścisły post a pewnie najdzie mnie na kiełbasę.

Kochane ja juz w łóżku, oglądam Gumisie i lulu.

Czytaj któraś mamuśka ma sprawdzony przepis na rybę po grecku?
 
Dużo się tu dziś dzieje :)
Ja w końcu ogarnęła kuchnie po pichceniu. Upieklam sernik, babkę i biszkopty. Jutro przeloze masą i zrobię dekoracje. Padam z nóg ale ja już taka jestem, że jak się nie orobie na święta to ich nie czuję ;)
Dobranoc, pchły na noc, karaluchy pod poduchy, a biedronki do kieszonki - jak mawia moja córka ;) ;) ;)
 
Ostatnio nie pisze ale jestem na biezaco i bardzo sie ciesze ze u was wszystko ok i dzidzie rosna ;) widze ze wiekszosc chlopakow. Ja tez czekam na plec zeby mozna zaczac zakupy wozka poscieli itp.
 
Kochane, w Wielkiej Brytanii nie jest tak kolorowo jak może się wydawać, podczas urlopu macierzyńskiego przez pierwsze 6tygodni placa 90% waszych zarobków, a przez pozostałe tyle, że starczy tylko na czynsz, wiec jak ktoś przecietnie zarabia 1500funtow, to z macierzyńskiego dostanie tylko jakies 500funtow, a na dziecko przysługuje kazdemu 20pare funtow na tydzien, jest pare innych zasilkow ale ciężko je dostać, także szału nie ma, bo za samo mieszkanie wychodzi kolo 900funtow. Ja mowie o szkocji, anglia to zupelnie inna bajka jest jeszcze gorzej
 
Kochane, w Wielkiej Brytanii nie jest tak kolorowo jak może się wydawać, podczas urlopu macierzyńskiego przez pierwsze 6tygodni placa 90% waszych zarobków, a przez pozostałe tyle, że starczy tylko na czynsz, wiec jak ktoś przecietnie zarabia 1500funtow, to z macierzyńskiego dostanie tylko jakies 500funtow, a na dziecko przysługuje kazdemu 20pare funtow na tydzien, jest pare innych zasilkow ale ciężko je dostać, także szału nie ma, bo za samo mieszkanie wychodzi kolo 900funtow. Ja mowie o szkocji, anglia to zupelnie inna bajka jest jeszcze gorzej


W Anglii
Gorzej nie jest , na
1200 f wypłaty miesięcznej przysługuje 500-600 f miesięcznie , plus niech bedzie 80f miesięcznie na
Dziecko, plus working tax czy cokolwiek ale nie słyszałam nigdy o problemach z dostaniem
Reszty zasiłków , no i
Mieszkanie wynosi chociażby mnie 500/600 f w bardzo dobrej dzielnicy i z ogrodem lub bez zależy jakie kto ma szczęście -2/3 bed .takze to nie jest do końca
Prawda
 
Witam z rana. Leze jeszcze w lozku ale pora wstawac bo roboty duzo. Plany na dzis to porzadki w szafach. Pranie prasowanie sprzatanie kuchni i lazienek i pokoju Nikoli. Pogoda piekna wiec po poludniu jeszcze spacer z Nikola. Oby tylko sie udalo wszystko dzisiaj zrobic to jutro bede lezec do gory brzuchem
 
reklama
Dzień dobry laseczki :-*
Życzę Wam udanych wypieków i pysznych potraw. Nie wiem jak wy ale u mnie dziś post. Dla mnie to nie ma różnicy, bo mięsa mało jem. Czuje ze moje dziecko będzie wegetarianinem :-D

Miłego dnia kochane brzychatki.


Ani odezwij się ;-)
 
Do góry