reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Pierwsze slysze o tym podnoszeniu rak. W pierwszej chwili pomyslalam ze to zabobony jakies ale widze ze jednak nie skoro tyle z was o tym pisze.. Tylko kurcze co maja rece do lozyska heh

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Gabee mi tez auto zdechlo. Poszla skrzynia biegow wiec naprawa gdzies 1500 no i nigdzie nie mozemy dostac uzywanej. Wiec dwa razy dziennie smigam do miasta do szkoly i ze szkoly az nogi w dupe wchodza

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka
 
Dziewczyny, sprzątać będziecie przed porodem :-) myć okna, wieszać firanki i podłogę na kolanach szorowac :-)

Mi wolno przytyc max 10 kg, czyli całe nic....
Generalnie schudłam 0,5 kg od wagi wyjściowej.
Chodzę nadal w swoich ciuchach.

Jedyne co, to bardzo się męczę :-( wejście po schodach to sport ekstremalny :-(
Plus ostatnie Wydarzenia - samochód mi się spieprzył i jest klops z naprawą :-(
Milion nadprpgramowych opłat, i w ogóle :-(
Generalnie jestem chyba optymistka, ale chyba chwilowo mam dość :-(

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
A co poszło w samochodzie?
 
Gabeee trudny dzień może się zdarzyć, ja mam to samo. Ale damy sobie radę. Kto jak nie my :* nie martw się wszystko będzie dobrze :)

HappyMum ja myślę, że zbrzydłam, ale na razie nikt nie był na tyle odważny, żeby powiedzieć mi to w twarz :p więc wierząc w przesądy będzie dziewczynka :p a tak poważnie to może we wtorek się dowiem. Tylko moja gin na NFZ ma kiepski sprzęt, więc szczerze powątpiewam :p ale 9 kwietnia mam 4D to może tam będzie coś widać :D
 
Gabee mi tez auto zdechlo. Poszla skrzynia biegow wiec naprawa gdzies 1500 no i nigdzie nie mozemy dostac uzywanej. Wiec dwa razy dziennie smigam do miasta do szkoly i ze szkoly az nogi w dupe wchodza

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka
A szukaliście na allegro?
 
Dziewczyny uważajcie na siebie wszystkie.

Malusiolka a jak skurcze? Były?? oby nie

Happymum jak dobrze mieć sojusznika ;-)

A to kolacja
 

Załączniki

  • 1458239403723.jpg
    1458239403723.jpg
    38,5 KB · Wyświetleń: 106
reklama
Ech, już w piątek jak jechalam do pracy, to się zapalił tryb awaryjny i skrzynia, ale to było pod praca już wiec dojechalam. Powrót trochę trwał, bo prędkość maksymalna miałam 50 ale jakoś się doczlapałam.
Okazało się, że poszło jakieś ***** od turbiny, które nie występuje samodzielnie i trzeba by wymienić cała turbine....
Szukamy tej części w uzywkach, ale ciężko :-( Generalnie mój rocznik samochodu był pierwszym, w którym wkladano nowe rodzaje turbin i musi mieć jakieś pstryczki elektryczne.
Gdyby nie te pstryczki to cześć kosztuje ok 100 zł. Jak bym musiała wymienić turbine, to jakieś 3,5 k. Generalnie i tak jest to cały czas opcja optymistyczna, bo bałam się, że to skrzynia biegów. :-(
Masakra :-(
Do tego ubezpieczenia obu aut, domu itp :-(
I jeszcze zapomnieliśmy ostatnio zapłacić za wodę :-( więc teraz musimy podwójnie :-(
A marzec to zawsze był taki piękny dla mnie miesiąc :-(

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry