reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Dobrze, ze to nie byla jakas awaria co spowodowala wypadek i dobrze ze Tobie sie nic nie stalo!


ckai3e3knlg02eze.png
Wiem Kasiu. Ale sama wiesz.....

Jutro na pewno będzie lepiej ;-)
Jeden młody się do mnie przytula :-)
Drugi fika w brzuszku :-)
Kundle śpią pod nogami i puszczają tak śmierdzące bąki, że szok, kot śpi obok na kanapie :-) - pięknie jest :-)

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Wiem Kasiu. Ale sama wiesz.....

Jutro na pewno będzie lepiej ;-)
Jeden młody się do mnie przytula :-)
Drugi fika w brzuszku :-)
Kundle śpią pod nogami i puszczają tak śmierdzące bąki, że szok, kot śpi obok na kanapie :-) - pięknie jest :-)

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
Wiem, wiem. Pieniadze szczescia nie daja, ale ich brak doskwiera:(

jutro to nie wiem, ale w niedziele ma podobno znow snieg padac [emoji300]️[emoji951][emoji944]


ckai3e3knlg02eze.png
 
Malusiolka to trzymam mocno kciukasy za Waszą jutrzejszą wizytę. Wszystko będzie dobrze kochana, zobaczysz. Nie stresuj sie :*

Kornela123 wow! strasznie malutko przytyłaś :D Ludzie tyle tyją przez kilka dni świąt :D najważniejsze, że Dzieciątko się zdrowe urodziło. Ja mam nadzieję nie przekroczyć 10 kg, ale nie wiem czy mi się to uda :p
 
hej dziewczynki, ale cięzko za Wami nadążyć, ja mam od wczoraj gorsze dni, i psychicznie nie chce mi się nawet na forum wchodzić.
Poszłam wczoraj do endokrynologa ze skierowaniem - pilne. Gbur i cham jakich mało. weszłam zapytac czy mnie przyjmnie, to pyskówka z jego strony, powiedział że dzisiaj absolutnie, że on nie wie czy wgl znajdzie dla mnie czas. I gada z ironią to może pójdzie pani sobie do tego prywatnego.... ze łzami w oczach powiedziałam mu że chętnie i obrócilam się na pięcie. I to ma być lekarz? Po południu przyjął mnie inny lekarz w innej przychodni. Nie byłam dla niego problemem:/
W nocy tak mnie coś zakuło przy obracaniu w podbrzuszu że aż się obudziłam, mam nadzieję że dzidzi nic nie ma ;-(
Wgl. w morfologii trochę zmian , toksoplazmoza igG (-) a igM przy normie do 1 mam 1,11.
Tsh spadło do 12
czy to moje dziecko ma szansę być zdrowe.... mąż się niczym nie przejmuje.Jeszcze problemy z synem... mam dość dzisiaj mimo że tak pięknie świeci słońce ;-(
 
Molly bo ja mam geny tatusia mojego i mamy super przemiane materii i malo tyje. Zreszta gin nie widzial w tym problemu. Wrecz pochwalil mnie,ze nie przybralam za duzo bo to nie jest dobre dla mamy i dziecka. Ja tam nie licze i nue liczylam kalorii- w piatek zjadlam cala pizze sama i nie najadlam sie. A teraz ile przytyje to przytyje-aby dzidzius byl zdrowy.

Mamusia tule Cie wirtualnie. Przykro mi,ze tak wiele spadlo Ci naraz na glowe. Trzymaj sie dzielnie dla dzidzi. Ja tez mam za chwile zaczac brac beta blokery na serce i tez sie martwie,ale musze.
Bedzie dobrze.
 
reklama
Mamusia co Ci lekarz powiedział ?? Urodzisz zdrowe dziecko, nie możesz myśleć inaczej!!! Będzie dobrze. Ja takie dziwne kłucia też mam np jak szybko wstanę albo tak po prostu i tylko po lewej stronie, ale póki nie ma krwi to się nie martwię.
 
Do góry