reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Ja na razie nie kupuję, nie wiem co i ile dostaną od znajomych. Poza tym jeszcze mam czas i ważniejsze jest dla mnie przeprowadzka starszych córek do jednego pokoju i przygotowanie pokoju pod malucha
 
reklama
Ciuszki też Wam się nie podobają czy na razie nie kupujecie ubranek? Nie mogę wyjść "pomacać" :(

Z nieoficjalnych źródeł dowiedziałam się, że coś mam dostać, ale nie wiem co dokładnie i na jaki rozmiar. Pewnie za jakiś czas kupię jakieś śpioszki i kilka ciuszków. Ale na razie nie mam natchnienia na to :p Nie jestem przesądna jakby co.
 
A ja na razie czekam na poznanie płci. Jak będzie córka to ciuchów mam, że ho ho.
Jeśli chodzi o picie to raczej musze się zmuszać. Pije wodę niegazowana.
 
Ja czasem juz nie mam miejsca w zoladku na wiecej plynow, a i tak mnie suszy.


ckai3e3knlg02eze.png
 
KasiaMarysia masz apetyt :D

Ja od rana tylko bułkę i jabłko zjadłam. Dopiero wróciłam, ale jakoś nie chce mi się jeść. W ogóle jakaś podłamana jestem...
 
Ja tylko poprosiłam rodziców żeby mi z aliexpress kupili nianie, bo tata ciagle od nich kupuje kamery i jest mega zadowolony, szybko bardzo przyszła i tata z tym poszedł na góre a mama na dole patrzyła i słuchała jak sie wygłupia :D szkoda, że tego nie widziałam :D ja chciałabym kupic troche używanych rzeczy zwłaszcza ubranek, bo dla tak małego i szybko rosnącego brzdąca nie ma co wydawać fortuny. A na znajomych nie mam co liczyc, bo ci co maja dzieci sa w pl
 
U mnie w rodzince w maju rodzą się dwie dziewczynki u siostry i szwagierki :) więc jeśli będzie u mnie córa to jestem zaopatrzona .... ale moje wewnętrzne przeczucie mówi BĘDZIE SYN ;) wiec zakupy mnie nie miną
 
reklama
Do góry