reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

hej witam wieczornie, robię kartki Wielkanocne...aj późno ale nie miałam siły wcześniej się zabrać :frown:

I dlatego oddzielnie mam witaminy, oddzielnie kwas foliowy i oddzielnie tran z dha, oczywiscie nie wszystkie sa sobie równe, gdy dostalam próbke witamin na tydzień od położnej wiodącej marki tutaj to strasznie źle się czułam po nich. Jak już mówiłam to biore wit ze wzgledu na to, że mieszkam w uk i tu nawetchleb jest rakotwórczy, sama chemia wszedzie i we wszystkim, a to że sie duże dzieci rodza, to też nie zawsze, ja sie urodzilam 1,5 miesiaca wczesniej i wazylam prawie 4kg

Jane rozwaliłaś mnie Einstainem :D

o to byłaś mały grubasek :rofl2::-D wiecie bardzo ciężko jest generalizować...dla każdego coś innego jest dobre, ja np w poprzedniej ciąży brałam witaminy a moja Ola maluśka się urodziła bo 2680 a w 40 tygodniu się urodziła więc to chyba reguły nie ma.
Ja mam w planie teraz tran pić, wcześniej nie chciałam ze względu na możliwość przedawkowania wit A. A jak się okaże, że mam niskie żelazo to będę pić Floradix, naturalne żelazo dobrze przyswajalne.

Ja martwie sie o dziecko teraz leze calymi dniami praktycznie w goraczce nie mam apetytu jak dochodzi do 38,4 to lykam apap dzisiaj zjadlam suchą bułkę cebulowa pomarancze kiwi dwie rzodkiewki talerz zupy brokulowej i kilka kukurydzianych chrupek. Pije herbate z lipy i soki. Uzywam obecnie antybiotyku probiotyku kapsulki dha i lyzka multi sanostolu no i jak goraczka wzrosnie to apap. Zastanawiam sie czy moge uzyc wody morskiej do nosa na te cholerne zatoki. Martwie sie tym ze malo jem :-(

nie martw się....moja koleżanka całą ciąże wymiotowała, na początku nic nie mogła jeść prawie, wylądowała w szpitalu przez to bo aż przytomność traciła a już jest po porodzie i ma zdrową córeczkę.
Sól morska na pewno jest ok bo nawet noworodkom można nią czyścić noski.

Oczywiście, że na wagę dzidziusia wpływa wiele czynników nie tylko nadużywanie witamin :) Jeśli taka potrzeba to trzeba zażywać witaminy, a jeśli nie to nie ma co przedabrzać.

Dziś siostra męża jadła obiad, wyciągała sobie po trochu palcami z ust i dawała to dziecku...

bleeeee no to po kolacji :rofl2::-D

niunians śliczne jajeczko :-) :)

wybraliśmy imię dla chłopca :-) :) więc teraz tylko poznać płeć ;-) ;)
 
reklama
hej witam wieczornie, robię kartki Wielkanocne...aj późno ale nie miałam siły wcześniej się zabrać :frown:



o to byłaś mały grubasek :rofl2::-D wiecie bardzo ciężko jest generalizować...dla każdego coś innego jest dobre, ja np w poprzedniej ciąży brałam witaminy a moja Ola maluśka się urodziła bo 2680 a w 40 tygodniu się urodziła więc to chyba reguły nie ma.
Ja mam w planie teraz tran pić, wcześniej nie chciałam ze względu na możliwość przedawkowania wit A. A jak się okaże, że mam niskie żelazo to będę pić Floradix, naturalne żelazo dobrze przyswajalne.



nie martw się....moja koleżanka całą ciąże wymiotowała, na początku nic nie mogła jeść prawie, wylądowała w szpitalu przez to bo aż przytomność traciła a już jest po porodzie i ma zdrową córeczkę.
Sól morska na pewno jest ok bo nawet noworodkom można nią czyścić noski.



bleeeee no to po kolacji :rofl2::-D

niunians śliczne jajeczko :-) :)

wybraliśmy imię dla chłopca :-) :) więc teraz tylko poznać płeć ;-) ;)

Zdradź imię dla chłopca :)
Karteczki hand made, super :)
 
hej witam wieczornie, robię kartki Wielkanocne...aj późno ale nie miałam siły wcześniej się zabrać :frown:



o to byłaś mały grubasek :rofl2::-D wiecie bardzo ciężko jest generalizować...dla każdego coś innego jest dobre, ja np w poprzedniej ciąży brałam witaminy a moja Ola maluśka się urodziła bo 2680 a w 40 tygodniu się urodziła więc to chyba reguły nie ma.
Ja mam w planie teraz tran pić, wcześniej nie chciałam ze względu na możliwość przedawkowania wit A. A jak się okaże, że mam niskie żelazo to będę pić Floradix, naturalne żelazo dobrze przyswajalne.



nie martw się....moja koleżanka całą ciąże wymiotowała, na początku nic nie mogła jeść prawie, wylądowała w szpitalu przez to bo aż przytomność traciła a już jest po porodzie i ma zdrową córeczkę.
Sól morska na pewno jest ok bo nawet noworodkom można nią czyścić noski.



bleeeee no to po kolacji :rofl2::-D

niunians śliczne jajeczko :-) :)

wybraliśmy imię dla chłopca :-) :) więc teraz tylko poznać płeć ;-) ;)

Ja produkuję pisanki z cekinów :)
 
Zdradź imię dla chłopca :)
Karteczki hand made, super :)

jakiś wielkich zdolności nie mam ale od kiedy jesteśmy po ślubie to wysyłam do rodziny kartki na święta bo podoba mi się ten zwyczaj i wolę to niż życzenia przez sms;a ....na które btw nigdy w święta nie mam czasu...nie wiem skąd ludzie biorą czas na to :-p

imiona to Iga dla dziewczynki, które wybraliśmy już jakiś czas temu a dla chłopca mieliśmy problem bo nic nam się za bardzo nie podoba ale dziś sobie przypomniałam nasz typ z poprzedniej ciąży :tak: i jak będzie chłopiec to najprawdopodobniej będzie Maksymilian :tak:

Ja produkuję pisanki z cekinów :)
pochwal się jak skończysz :tak:
 
No wlasnie. Moze jakies pomysly zaczerpniemy.
Ja musialam wymyslic cos innego dla 6latki bo cekiny to bylaby tragedia. Zajeloby to 2 tygodnie a cekiny bylyby wszedzie tylko nie na jajku ;) wiec trzeba bylo wykorzystac sznurki z bibuly ;)
 
reklama
jane - ja też lubię kartki świąteczne. Co prawda sama nie robię, kupuję gotowe, zwykłe i wysyłam. Z wakacji też lubię wysyłać kartki :). Niestety my już rzadko dostajemy, ale jeszcze dostajemy. Głównie sms lub mail. Bleeee!
 
Do góry