reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

reklama
Tysia to dobrze wiedzieć kurcze ;-)

Zaśmiałam się jak napisałaś ze Twoja mama się w czoło pukala :-D innego wyjścia nie ma jak dziecko się uprze to tak musi być.

Kawę od 14 tc Lubie ale z mlekiem.

Kochane uciekam sprzątać. Udanych wizyt i miłego dzionka :-* buziaczki dla Was i dla brzuszków, Anik dla Twojego płaskiego także :-*

Oj moja uparta bardzo była. Spac na przyklad wcale nie chciała., Moja mama soie uparła ze dziecko 2 m-ce to spac duzo musi. Wziela wózek i na spacer z hasłem: babcia cię zalula. No i latała 2 godziny z wózkiem, a moje dziecko spało w tym czasie 5 minut. Mina mamy jak wrócila i stwierdziła ze :ona rzeczywiscie nie chce spac - bezcenna!

KasiaMarysia oby Wam się wszystko ułożyło :)

Tysia123 Tak zamierzamy się budować, tzn. zacząć budowę w przeciągu 2 najbliższych lat. Działkę mamy, teraz gromadzimy fundusze. I myślimy nad projektem :)

Wow, to zdawaj relacje jak tam ;) Ja mam to wlasnie śweizo za sobą. chociaz w sumie nadal trwa, bo mamy pół domu wykonczone dopiero. Wiec caly czas cos tam robimy.


Ale dzis piekne słoneczko ; )Az sie w pracy siedziec nie chce.... A co bedzie jak temperatura bedzie wyzsza? .... Ja planuje od lipca na zwolnienie isc wiec jeszcze troche sie pomecze...
 
Umylam drzwi od łazienki i od kotłowni i normalnie padłam. Tak się zmęczylam aż mi nie dobrze. Wiecie co?? Oglądałam filmik z dziewczynką artystyczną i bardzo się boje, że jak u mnie zaczęło by się coś dziać to po prostu tego nie poznam.

Tysia dlaczego wcześniej nie chcesz iść na l 4?
 
Dziewczyny pomozcie od wczoraj czuje nad piersiami jakby ktos mi cegle polozyl w tym miejscu a pozniej biegne z wymiotami ze ledwo zdarzam do wc. Nie mialam tak wczesniej i zastanawiam sie czy te moje witaminy tego nie powoduja a w szczegolnosci jod przy moim wyniku 4.5 moze to ma jakis zwiazek?
 
reklama
Do góry