reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Tysia to dobrze wiedzieć kurcze ;-)

Zaśmiałam się jak napisałaś ze Twoja mama się w czoło pukala :-D innego wyjścia nie ma jak dziecko się uprze to tak musi być.

Kawę od 14 tc Lubie ale z mlekiem.

Kochane uciekam sprzątać. Udanych wizyt i miłego dzionka :-* buziaczki dla Was i dla brzuszków, Anik dla Twojego płaskiego także :-*
 
reklama
KasiaMarysia oby Wam się wszystko ułożyło :)

Tysia123 Tak zamierzamy się budować, tzn. zacząć budowę w przeciągu 2 najbliższych lat. Działkę mamy, teraz gromadzimy fundusze. I myślimy nad projektem :)
 
hej witam po weekendzie, jaw weekendy daję sobie czas dla rodziny i nie siedzę na necie więc znowu mam zaległości :-p

coś ciekawego się działo??
jak się czujecie?
U nas lekko chorobowo ale ogarnęliśmy się i ja w pracy a Ola w żłobku. Liczę, że jej nie rozłoży...obstawiam zęby bo się skarży że ją boli. a jeszcze 5 jej nie wyszły więc to pewnie od tego miała temp.
 
Akurat w ciazy zalecają na lewym boku. Ciągle mi w szpitalu powtarzali. Nie powinno się spac za dlugo na plecach bo jest ucisk na zyly i slabsze krążenie. Ja śpię i tak na prawym.

Ja w ogóle nie śpię na brzuchu, nie wiem jak tak można, hehe. Zawsze spałam na boku, czasami troszkę na plecach i ew. jeszcze tak w połowie na boku i w połowie na brzuchu.
I zaczynam leżenie od lewego boku, potem przekręcam się na prawy i zasypiam, hihi. Choć teraz, w ciąży, niewygodnie mi na lewym boku, coś mnie gniecie wtedy. Nie podkładam sobie jeszcze nic ani pod brzuch, ani między nogi. Póki co śpi mi się dobrze :)
 
Przed pierwszą ciąża spalam tylko na brzuchu :-) inaczej nie umiałam.
Po ciąży śpię na boku i na plecach czasami - nie umiem już spać na brzuchu :-(

Mi pomaga podlozenie jaśka pod brzuch przy spaniu na boku - brzuch wtedy nie ciągnie o można się wygodnie poukładać :-)

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
 
Ja spie chyba zawsze na boku, i na lewym, i na prawym. Teraz czasem na plecach, jak mi brzuch 'ciazy' ale potem i tak zmieniam pozycje. I my tez na lyzeczke zawsze, chociaz w roznych konfiguracjach;)




ckai3e3knlg02eze.png
 
reklama
Do góry