reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Aż nie mogę uwierzyć, że można mieć tak wysokie TSH :eek:

można mieć prawie 300 :/
Jutro mam wizytę u gina, zobaczymy co powie ale martwię się o zdrowie maluszka.
Jeszcze mi dzisiaj kot wpadł do rozrobionego kleju do tapet, nie wiem czy lizał to futro bo w sklepie byłam.
Jutro pogrzeb mamy mojej koleżanki... kosmos normalnie:/
 
reklama
Kiedys czytałam,ze plod czerpie z hormonów tarczycy matki w pierwszych 12 tyg i to jest ten najważniejszy okres a potem ma swoja i sam je wytwarza a chyba kolo 16 Tc uniezależnia sie calkowicie. Najważniejsze,ze bierzesz hormony to tsh to tez strasznie szaleje i najważniejsze jest chyba ft3 i 4.
Ale tutaj sa dziewczyny,które leczą tarczyce to pewnie lepiej wiedza.
 
Tosia nie przejmuj sie paplaniem jakiejs baby ale nie dziwie sie ze tak to przezylas..
Mamusia 37 skonsultuj wynik jak najszybciej z lekarzem.

Ja przeszlam na luteine doustna ze wzgledu na infekcje ale jest tak obrzydliwa ze boje sie ze ja zwymiotuje
 
hej Kochane :)

u mnie masę roboty. W domu prawie mnie już nie ma. Na szczęście się dobrze czuję, ale jeść nie mam kiedy normalnych posiłków i lecę na kanapkach. Za kilka dni mam odbiór sanepidu i mam nadzieję, że będę mogła troszkę przystopować.

KasiaMarysia cieszę się, że wszystko u Ciebie dobrze. Pomyśl jeszcze o tym ojcostwie. Wiem, że masz dość Kamila, ale to ojciec Twojego dziecka. Wyobraź sobie sytuację, że Tobie by się coś stało, odpukać (pfu,pfu), dziecko trafi do pogotowia opiekuńczego i nie wiadomo co Nim dalej. To czarny scenariusz, ale jako matki myślę, że powinniśmy każdy brać pod uwagę. A ściemniać, że ojcem jest Twój mąż też nie ma co, bo Kamil zażąda testów DNA i wszystko wyjdzie. Dobrze jest jak w życiu kierujemy się prawdą :)

Ja mam 22 marca wizytę dopiero, ale jeszcze przed wizytą muszę powtórzyć morfologię, ostatnio dostałam skierowanie :) No i wyniki cytologii będą...

Acgug gdzie się podziewasz??? :)
 
Marzena wysłać do mnie prywatna wiadomość z inf o terminie porodu, miejscowości,twoje imię imię dla dzidzi jeśli już masz, i płeć jedli znasz
 
Tosia nie zwracaj uwagi na tą babę,pewnie miała nerwy zszargane i chciała się wyżyć,a tu jej akurat podeszlas pod rękę,to pieprzla głupotę.za przeproszeniem zjeb ja konkretnie jak pójdziesz.E Witam przybyła mamę.
Ja się na wizytę szykuje mam na 9:45
 
Marzena, używam jeszcze kremowego żelu nivea. Ja przy pierwszym dziecku dostałam bardzo dużo ciuszków. Nie wiedziałam co dzieciakowi ubrać, bo dużo tego było :p

Mamusia, współczuje Tobie z tą tarczycą.

Molly, kochana musisz przystopować. Za dużo pracy. Musisz zdrowo się odżywiać.

Daria, kciuki za wizytę. Ja mam na 10:45 i się denerwuje :/

marlenkawww, witaj.
 
reklama
Daria, Malusiolka - bedzie dobrze:) trzymam kciuki.
Ja mam wizyte 21/03, w przyszlym tyg bede robic morfologie i badanie moczu.

Czesc marlenka!


ckai3e3knlg02eze.png
 
Do góry