reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

tysia123 ja właśnie piję taką słabą z jednej łyżeczki rozpuszczalną. Nasłuchałam się, że dziecko potem mało śpi jak się urodzi hehe. Jak było u Ciebie?

Też potrzebuje ciepełka. U nas niestety jest ŚNIEG! Ostatnio tyle napadało, że z garażu autem nie mogłam wyjechać.
 
reklama
Oj córcia do dzis jest na bakier ze spaniem..... Jako noworodek tez prawie nie spała. Masakra. Chociaz nie wierze ze to od kawy. Znam dziewczyny ktore piły w ciazy kawe a dziecko spokojne i duzo spi.
 
Mój syn niestety też taki był. Bardzo mało spał! A ja byłam wykończona.. Mam nadzieję, że drugie dziecko będzie śpiochem :)
 
W pierwszej ciąży nie piłam a córa nie spała całymi godzinami a jak zasypiała to na na krótko i niespokojnie. W drugiej zdarzało mi się pić a córa spała jak zabita, ile ja wtedy przeczytałam i odpoczęłam to przy pierwszym nigdy nie miałam.
 
hehe, tez marze o tym zeby drugie spokojniejsze było. No i zeby spało, chociaz troche....

:) Tak to było moje marzenie przy drugiej ciąży i dostałam ... kompletnie inne drugie od pierwszego. Pierwsza przejmuje się wszystkim, jest perfekcjonistką, żarłoczkiem, chydzielcem i nocnym markiem. Druga pulchniutka, niejdek, śpioch i ogólny przedstawiciel tu-mi-wisizmu.

Już się zastanawiam jakie będzie trzecie.
 
reklama
Alexandra super ze z dzidzi ok. Z moim teZ:) wczoraj gin na widok długiej nogi zasmial sie,ze taka piękna to kobieca musi byc a ja mowie,ze czuje,ze chłopak. Zajrzal i mowil,ze cos tam jest miedzy nogami,ale nie chce strzelać wiec za 4 tyg zajrzy. Mi i tak obojętne,najważniejsze,ze zdrowe:) tak ślicznie fikal:)

Dziewczyny,które biorą luteine kiedy odstawiacie? Bo mi juz za tydzien zlecil odstawić.

Oczywiście witamin kazal nie brac tylko zdrowe odżywianie. Martya Tobie tez nie zalecal narazie?

A i robilyscie juz przeciwciała anty rh?
 
Do góry