reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

reklama
Dziewczyny bolą was pachwiny? Mi dziś ciężko było wstać.
Pachwiny nie tylko jak.sie czasami gwałtownie chce przekręcić to boli bardzo tak jakby więzadła..I czasami kluje ja już przewrazliwiona trochę jestem.. KasiaMarysia w którym tygodniu jesteś? Ja w 14 i mam czasami takie wrażenie jakbym już czuła delikatne ruchy dzidzi..są tu mamusie które są w 14 tyg lub zbliżone i są już w kolejnej ciąży? Czujecie już ruchy? Boże jakiegoś lenia totalnego mam leżę jeszcze w łóżku i nie chce mi się ruszać fakt miałam intensywny weekend ale mimo wszystko aż wstyd :p
 
Mloda zona, ja jestem w ponad 15tc. Przedwczoraj wydawało mi się, że dzidzia mnie kopnęła jak na kibelku byłam, ale nie mam 100% pewności czy to dzidzia była, bo na pół śpiocha byłam.

Pisałyście o staraniach. Przy dziewczynkach od razu zaszłam w ciąże. Przy trzecim po 2/3cyklach, ale poroniłam i kolejne 3 ciąże w zeszłym roku też w pierwszym cyklu, ale kolejne dwa poronienia i ta trzecia na razie jest ok. Tylko od dwóch dni lewy bok mnie boli.

KasiaMarysia, fajny dzień na wizytę :) Co do bólu pachwin to normalne. Kochana, macica się poszerza.

Pola, dupek z Tojego ex. Przywaliłabym takiemu w łeb.

Kciuki za dziewczyny, które w tym tygodniu mają wizytę :) Ja mam za tydzień w poniedziałek i może lekarz powie kogo mam :D

Dzisiaj dziewczynki do przedszkola zawiozłam. Nie chciało się im wstawać, ale jak już byłyśmy na miejscu to szczęśliwe. Dwa tygodnie w domu były :)

Pozdrawiam.
 
Mloda zona-ja jestem w drugiej,ale 12 tc i u mnie to co czuje to na bank jelita:) w drugiej kolo 16tc podobno czuje sie ruchy a czy w 14 nie wiem,ale troche chyba malo prawdopodobne.
 
Dzień dobry:)
Jeżeli chodzi o starania to my się nie staralismy w ogóle a wrecz uwazalismy:) Po 4 poronieniach pod rząd jakos nie sie pogodzilismy z tematem że dzieci nie sa Nam pisane.Ostatnia ciaze stracilan 3,5 roku temu i od tego czasu uwazalismy ale obserwyjac moje cykle bez zabezpieczen.w grudniu jakos chyba poszlismy na zywiol twierdzac że skoro przez 3 lata nie zaszłam to teraz pewnie tez nie:) A tu miespodzianka sylwestrowa ktora nad jednoczesnie przerazila noni trosxke ucieszyła. Nadsl do konca nie wierzę w ten cud:) Poprzednie ciążę jakos szybko poszły:)
 
reklama
Witam:biggrin2:
Nie chce zapeszyc ale u mnie edycji dzień bez porannych wymiotów. Za to piersi jak bolaly tak dalej bolą:frown:
U nas starania z pierwszym dzieckiem trwały ok 7 mcy. Teraz strzał za pierwszym razem.
Zaczynam myśleć o urządzeniu pokoju córce bo jak do tej pory śpi u nas w sypialni. Jak Wasze dzieci z niosły przeprowadzkę do swojego pokoju?
Kiedy ta wiosna przyjdzie? Wiem, że jeszcze za wcześnie ale nie mogę się doczekać.
Miłego dnia:biggrin2:
 
Do góry