reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

anik. - jeśli masz niedoczynność lub jej podejrzenie, to koniecznie jedź, zrób badania TSH, FT3 i FT4 i potem z wynikami do endo. Ja już mam stwierdzoną niedoczynność od kilku lat.
 
reklama
anik. - a miałaś robione usg tarczyczy? Ono też pokazuje czy niedoczynność jest i czy nie ma guzków. Moim jedynym objawem niedoczynności było powolne, niezauważalne prawie tycie. A wyniki zrobiłam przy okazji ogólnych badań, które zleciła mi internistka i wtedy wyszło, że mam wysokie TSH i skierowała mnie do endokrynologa. Tam zrobili mi dokładniejsze badania, usg i wyszło co wyszło. Chyba od 2008 przyjmuję leki, w różnych dawkach, w zależności od wyników. Na usg wyszło, że mam guzki, ale po wdrożeniu leczenia wchłonęły się :).
 
reklama
Ja caly czas mialam pilnowane tsh. Chce mi sie plakac i jestem przerazona :( w srode jade do endo. Naczytalam sie tyle rzeczy w necie ze szkoda gadac :(
 
Do góry