reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

anik. - a miałaś robione usg tarczyczy? Ono też pokazuje czy niedoczynność jest i czy nie ma guzków. Moim jedynym objawem niedoczynności było powolne, niezauważalne prawie tycie. A wyniki zrobiłam przy okazji ogólnych badań, które zleciła mi internistka i wtedy wyszło, że mam wysokie TSH i skierowała mnie do endokrynologa. Tam zrobili mi dokładniejsze badania, usg i wyszło co wyszło. Chyba od 2008 przyjmuję leki, w różnych dawkach, w zależności od wyników. Na usg wyszło, że mam guzki, ale po wdrożeniu leczenia wchłonęły się :).

Miałam, kilka lat temu, wszystko było ok. TSH też wychodziło w normie więc nikt niczego nie szukał.
 
reklama
Ja miałam ostatnio już tsh 4,8 także twoje tsh i tak nie jest źle :) zwiększył mi dawkę euthyrox na 75 i w piątek idzie zbadać czy spada. Mówił że trzeba jak najszybciej wyrównać i się nie martwić :) A chodzę do ginekologa endokrynologia
 
Powiedział tylko że trzeba szybko zbić bo zwiększa to ryzyko poronienia. I że wiadomo że mi szybko wzrosło bo na początku fasolka bierze to od nas dopiero ok 3 miesiąca tworzy się u dzidziusia tarczyca stąd ten wzrost
 
Pierwszy dzień jak dostałam wynik to też się naczytalam, opinie tyle ile ludzi tyle opinii... stwierdziłam że nie będę się nakrecac, wierzę że wszystko jest ok i tak będzie. Mnóstwo ludzi ma problem z tarczyca A dzieci rodzą się zdrowe :) także nie martw się za dużo bo to nic nie daje . Lekarz da ci leki i na pewno będzie dobrze :)
 
Dziewczyny, ja też się t zdj nie przejmuję, jestem pod kontrolą, biorę leki, nie czytam internetu. Co ma być to i tak będzie. Jestem optymistką :)
 
reklama
Witam sie i ja, jestem zmęczona po pracy, jakies mdłości mnie dopadły i wilczy apetyt, ehhhh. Czuję , że waga bedzie rosła u mnie zbyt szybko:eek:

Gratuluję wszystkim nowym Mamusim!!!:tak:

Gosia najwazniejsze , że fasolka jest.
jane lekarz mi powiedział, że to od tego powstają roszczepy i inne wady u dzieci, gdy przedawkujesz wit A.
 
Do góry