reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Dziewczyny, wyszedł wam kiedyś test pozytywny, a później przyszła @?
Robiłam w piątek test, wyszły dwie kreski (druga blada), a dzisiaj dostałam jakieś krwawienie. Nie wiem, czy to test był jakiś wadliwy i po prostu przyszła spóźniona @, czy coś jest nie tak...

Zobaczę jak się rozwinie, bo póki co nie boli mnie brzuch ani nic, jak to zwykle mam podczas @... Nie wiem co o tym myśleć.
Ja bym pojechała na izbę z rym nie ma żartów
 
reklama
Dziewczyny, wyszedł wam kiedyś test pozytywny, a później przyszła @?
Robiłam w piątek test, wyszły dwie kreski (druga blada), a dzisiaj dostałam jakieś krwawienie. Nie wiem, czy to test był jakiś wadliwy i po prostu przyszła spóźniona @, czy coś jest nie tak...

Zobaczę jak się rozwinie, bo póki co nie boli mnie brzuch ani nic, jak to zwykle mam podczas @... Nie wiem co o tym myśleć.

tak się czasem zdarza, Ja miałam takie lekkie krwawienie ok 12 tygodnia ale i tak od razu poleciałam do gina. Okazało się, że to nic groźnego...ale ja bym sprawdziła bo niestety może też być tak, że coś się dzieje niedobrego i szybka reakcja jest potrzebna.




Merymery o to dziwne bardzo...może jakieś wadliwe testy....

emi_ka ale już na pewno będzie serduszko :-) :)
 
emi_ka ale już na pewno będzie serduszko :-) :)
Tak właśnie pomyślałam, więc nie upierałam się na wcześniej.

Trochę się boję. To jest 5 tydzień, a ja się zaczynam czuć jak słoń. Ciągle bym tylko jadła. Sutki zaczęły być tak nadwrażliwe, że dzisiaj przy zakładaniu stanika łzy mi stanęły w oczach. A z drugiej strony cieszę się, bo myślę sobie, że im gorzej się teraz czuję, tym pewnie dzidzia ma się lepiej - hormony ją zabezpieczają. O. I to będę sobie powtarzać.
 
Tak właśnie pomyślałam, więc nie upierałam się na wcześniej.

Trochę się boję. To jest 5 tydzień, a ja się zaczynam czuć jak słoń. Ciągle bym tylko jadła. Sutki zaczęły być tak nadwrażliwe, że dzisiaj przy zakładaniu stanika łzy mi stanęły w oczach. A z drugiej strony cieszę się, bo myślę sobie, że im gorzej się teraz czuję, tym pewnie dzidzia ma się lepiej - hormony ją zabezpieczają. O. I to będę sobie powtarzać.

Jak zazdroszczę. Uważaj na siebie :)
 
HappyMum89 - w ciąży może TSH się zmieniać. Ja tez miałam ok 1, a teraz 2,53. Lekarka powiedziała, że w ciąży TSH powinno być max 2,50, ale lepiej żeby było ok 1. Dawkę zwiększyła mi o połowę. Ty też jak najszybciej powinnaś iść do endo. Mnie mówiła, że jak będę w ciąży to już najlepiej od 5tc iść i trzeba co miesiąc chodzić.
 
Tak właśnie pomyślałam, więc nie upierałam się na wcześniej.

Trochę się boję. To jest 5 tydzień, a ja się zaczynam czuć jak słoń. Ciągle bym tylko jadła. Sutki zaczęły być tak nadwrażliwe, że dzisiaj przy zakładaniu stanika łzy mi stanęły w oczach. A z drugiej strony cieszę się, bo myślę sobie, że im gorzej się teraz czuję, tym pewnie dzidzia ma się lepiej - hormony ją zabezpieczają. O. I to będę sobie powtarzać.

no dokładnie :wink: jak się źle czujesz to przynajmniej wiesz, że dzidzia rośnie....ja natomiast tak jak i w pierwszej ciąży nie mam żadnych objawów...nawet nie wiem czy mi cyce urosły bo cały czas karmię córkę :rofl2: a jeść to mi się w sumie mniej chce nawet ale nie mam mdłości żadnych...póki co :-D
 
reklama
Do góry