reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

A jeszcze co do sukienek to biorę taka ilość progesteronu że nabieram wody jak Titanic, przytyłam póki co 1,5 kg a wywalilo mi tak brzuch że wyglądam jak w 6 m-cu ;) asos ma fajne sukienki ale drogie poza tym szyte na niskie osoby, ja mam 181 cm i czasami ledwo tylek zakrywaja :(
Fakt drogie,ale maja niemal każdy model w licytacji. Koleżanka wylicytowala ostatnio piekna,dluga szara sukienka za 59 zl a w opcji kup teraz kosztowała 349 zl. Aha i ona ma wzrostu 184 cm i jest przydluga:) to tylko przyklad-mysle,ze w większości sklepów stacjonarnych wybór tez jest szeroki.
 
reklama
hej ....no nie ma szans nadrobić weekendu :sad:

w pracy już siedzę i się ogarniam ...choć słabo mi idzie :-p
co do sukienek ja kupiłam już jakiś miesiąc temu bo nie mogłam się oprzeć dwie na lato. Z New looka oczywiście przecenione. Na zalando :tak:

miłego dnia

PS Leo dostał w końcu Oscara :-) :):-) :):-) :)
 
Sreberko, super!


ckai3e3kikq3p3qp.png
 
Witam z rana. Daria ja będę świadkowa w maju. Patrzyłam w necie na sukienki niektóre są fajne i nie bardzo drogie. Ale też się wstrzymam bo nie wiem jaki brzuchol duży będzie.

Super sreberko. Ja mogę się zająć lista nudzę się jak nie wiem co.
Co do wczoraj to jemu przeszło a ja zaprosiłam go do restauracji. Zrobiliśmy megaaaa spacer jakoś dałam radę.
 
reklama
Powiedziała mi że około 20 tyg można poczuć, z doświadczenia to wie także jej wierzę

to jest bardzo indywidualna sprawa, ja w pierwszej ciąży zaczęłam czuć ruchy ok 17 tygodnia a m w 19 poczuł kopniaczka :-) :) w następnych ciążach ponoć szybciej się czuje.
 
Do góry