reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Jestem na skraju wytrzymałości z moimi dziećmi. łazienka cała zalana,wkkuchni kompot wylany,cała podłoga się klei.próbowali wytrzec sami i tylko rozmazali.może nie chcieli Ale już wysiadlam nakrzyczalam na nich i sie poplakalam.nie wiem czy to coś się ze mną dzieje czy oni się zrobili Nieznosni.
 
reklama
Minimousedot jak możesz, to zrób biopsje kosmówki - jest dokladniejsza i spokojnie można ją zrobić w tym momencie ciąży.

A, i poproś o znieczulenie do wkłucia.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka


Można dostać znieczulenie??????
Bo ja wiem tylko że jedna osoba może z Tobą wejść i miałam plan polamac siostrze ręce jak zobaczę igłę...
 
A za biopsje musiałabym zapłacić, a amniopunkcje mam z NFZ... poczekam te 3 tygodnie, w sumie nie denerwujemy się już wynikiem, bo co by nie było to damy radę, bardziej się boję samego zabiegu.
 
Można dostać znieczulenie??????
Bo ja wiem tylko że jedna osoba może z Tobą wejść i miałam plan polamac siostrze ręce jak zobaczę igłę...
Ja mialam, ale nie na cały zabieg - może być tylko do wkłucia, czyli najpierw mała igielka w brzuch :-) jak u denttsty.

Wiesz jak to powinno wyglądać? Powiedzieli Ci?

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
 
Na razie jeszcze nic się nie dowiadywalam bo w sumie weszłam zaryczana do lekarki i nie wiele do mnie docieralo, wiem tylko że muszą mi podać antyglobuline? bo mam aRh-
 
Jestem na skraju wytrzymałości z moimi dziećmi. łazienka cała zalana,wkkuchni kompot wylany,cała podłoga się klei.próbowali wytrzec sami i tylko rozmazali.może nie chcieli Ale już wysiadlam nakrzyczalam na nich i sie poplakalam.nie wiem czy to coś się ze mną dzieje czy oni się zrobili Nieznosni.
Daria gleboki wdech i wydech. Nieraz na pewno napsocili,ale teraz hormony szaleją i czasem drobnostka wyprowadzi z równowagi.
 
[QUOTEa123, post: 13783888, member: 140361"]Daria gleboki wdech i wydech. Nieraz na pewno napsocili,ale teraz hormony szaleją i czasem drobnostka wyprowadzi z równowagi.[/QUOTE]


Tak zrobilam,parę wdechow i wydechòw.pomogło.naprawdę te hormony dają się we znaki jakbibte moje psotniki:)
 
Dziewczyny doradzcie mi,mam wesele w kwietniu i w maju komunię syna.z zakupami pewnie się wstrzymał do ostatka.Ale nie wiem w co się ubrać i co kupić.pomocy.Co dwie głowy to nie jedna.poradzić się trzeba:)
Wcale nie musi byc to ciazowa, wystarczy ze material bedzie luzniejszy, rozciagliwy, albo dluga, w kwietniu nie powinno byc jeszzcze takiego brzucha :) ja mam gorzej bo 11 czerwca slub brata mojego m i to w dodatku w gorach, takze dosyc ze upal to jeszcze ciagle podroze bo mieszkam w szkocji a w polsce. Kielcach a bedziemy jechac do suchej beskidzkiej.
Zreszta ostatnio widze w sklepach w nowych kolekcjach ze jest mod y oversize takze jak dla mnie mega bo łatwiej bedzie cos kupic zeby sie zmiescic :) także głowa do góry
 
[QUOTEa123, post: 13783888, member: 140361"]Daria gleboki wdech i wydech. Nieraz na pewno napsocili,ale teraz hormony szaleją i czasem drobnostka wyprowadzi z równowagi.


Tak zrobilam,parę wdechow i wydechòw.pomogło.naprawdę te hormony dają się we znaki jakbibte moje psotniki:)[/QUOTE]

I bardzo dobrze, choc wiem ze ciezko byc w tym stanie oaza spokoju, ja mam jeszcze takie migreny ze wtedy mam ochote zabic nawet mój wiatrak w łazience :) także trzymam kciuki, zeby dzieciaczki grzeczne byly :)
 
reklama
Na razie jeszcze nic się nie dowiadywalam bo w sumie weszłam zaryczana do lekarki i nie wiele do mnie docieralo, wiem tylko że muszą mi podać antyglobuline? bo mam aRh-
Ja mialam normalnie na NFZ biopsje - musiałam tylko zawieźć próbkę do CZD.
Za rękę trzymałam lekarza :-)

Kładziesz się na kozetke, musisz odsłonić brzuch. U mnie najpierw lekarz patrzył jak młody jest ułożony, potem mnie odkazili, wysmarowali takim żółtym czymś jak do operacji, wszędzie pukladali te sterylne zielone chusty.
Potem lekarz jeszcze raz popatrzył, pozachwycał się moim tyłozgięciem macicy, wybrał miejsce do wkłucia, dostałam znieczulenie miejscowe i wkul się.

Nie będę Cię oszukiwać, badanie jest średnio przyjemne, przynajmniej moje było. Być może pobranie płynu jest przyjemniejsze. Potem bolała mnie macica - taka seria skurczy średnio przyjemna, ale ponoć normalna.
I tyle.

Lekarz musi poinformować Cie o ryzyku, wszystko odbywa się w asyście pielęgniarki i pod kontrolą usg.



Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry