reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Hej dziewczyny!
Fajnie macie, że widać już brzuszek lub czujecie ruchy dzidzi :) ja należę do osób "większych" i niby pod pępkiem jakiś brzuszek wystaje, ale mało kto to widzi bo zawsze miałam kształty :p U mnie to późno pewnie coś konkretnego się pojawi z tego co czytałam...
Za to o dziwo wczoraj ubrałam spodnie ciążowe :D (kupiłam w H&M) bo jak zakładam zwykłe to strasznie mnie denerwują przy brzuchu :/ a tak to wygodniej i nic nie dusi :p
 
reklama
Witajcie!
Ja obudziłam się z bólem głowy. Chyba przez wczorajsze nerwy bo ciśnienie mam ok.:happy:
W maju mamy komunię i ja jestem chrzestna także mnie szarpnie:hmm:
Miłego dnia dla Was:biggrin2::biggrin2:
 
Watek zamknięty jak utworzymy to możemy przenieść wszystkie poboczne watki tam i dostep do tego befziemy miały tylko my a nie każdy z zewnątrz. Fajna sprawa.

Sreberko a zechcesz byc moderatorem?

Chyba zle spalam w nocy boli mnie caly prawy bok i kluje mnie aż w nim.
 
to jest bardzo indywidualna sprawa, ja w pierwszej ciąży zaczęłam czuć ruchy ok 17 tygodnia a m w 19 poczuł kopniaczka :-) :) w następnych ciążach ponoć szybciej się czuje.

Podobno pierworódki odczuwają ruchy w 20 tygodniu, moja koleżanka opowiadała mi że poczuła w 18. Myślę, że to indywidualna sprawa, chociaż w 12 czy 13 tygodniu wydaje mi się to mało prawdopodobne :) A w następnych ciążach odczuwa się wcześniej.
 
Dzień dobry, że tak się później przywitam.

Ja znowu mam czarne myśli.... Nie wiem jak wytrwam do czwartku. Masakra.
Obiecałam sobie, że dziś biorę się za sprzątanie i musze wstać zaraz, napalic w piecu.


Która dziewczynka ma dziś wizytę??? trzymam mocno kciuki &&&&

Super ze będzie zamknięty wątek :-) będzie bezpieczniej.

Ja sukienek mam dużo. Tylko ciekawe czy będą dobre. W kwietniu idziemy na walkę Adamka juz się nie chce mogę doczekać. Wolałabym galę KSW ale bilety chyba droższe.

Dziewczyny info od prawnika. Jeśli dochód nie przekroczy 800 zł na osobę należy się 500 zł na pierwsze dziecko.

Miłego dzionka :-*
 
Hej dziewczyny!
Fajnie macie, że widać już brzuszek lub czujecie ruchy dzidzi :) ja należę do osób "większych" i niby pod pępkiem jakiś brzuszek wystaje, ale mało kto to widzi bo zawsze miałam kształty :p U mnie to późno pewnie coś konkretnego się pojawi z tego co czytałam...
Za to o dziwo wczoraj ubrałam spodnie ciążowe :D (kupiłam w H&M) bo jak zakładam zwykłe to strasznie mnie denerwują przy brzuchu :/ a tak to wygodniej i nic nie dusi :p
Tosia w H&M kupiłaś już takie typowo ciążowe spodnie z tym szerokim pasem na brzuch czy takie na gumkach zamiast guzika? :-) też planuję wybrać się na zakupy, bo mam jedne spodnie, które są ok, reszta za bardzo ciśnie mnie w brzuch.
 
Cześć Kobitki :tak:


Dzisiaj mam w końcu usg....na 14.30 dopiero i coś czuję że mnie stres zaraz całkiem zje:confused:
Wczoraj nic a nic się nie denerwowałam a dziś proszę ból brzucha i biegunka :realmad:

Idę zabrać się za odkurzanie może czas będzie szybciej płynął....:confused:

Ps. co do komunii to ja mam dopiero w maju 2017... ale za to aż 3...w tym jedna mojej pierworodnej:surprised:
 
reklama
KasiaMarysia wiedziałam o tym ale na prawdę trzeba bardzo mało zarabiać albo żyć z jednej pensji żeby nie przekroczyć tych 800zł
 
Do góry