reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Ja mam wesele 10 wrzesnia u mojego M brata. Tydzien przed terminem:)
To roznie moze byc tydzien przed terminem;)


ckai3e3kikq3p3qp.png
 
reklama
Na komunie mamie pasuje jakasjasna sukienka to wiem na pewno.

No tylko martwię się ze będę już sporą ciezaroweczka. i nie wiem jak będę się czuć w sukience.Jak liczyłam to będzie już połówką ciąży.w moim przypadku będę już mieć brzuch to wiem na pewno.wkoncu to już 3 ciąża.wiem bo chłopcami miałam.więc raczej teraz się to nie zmieni
 
iaRo, post: 13783765, member: 163593"]To roznie moze byc tydzien przed terminem;)


A ja mmam jeszcze w czerwcu i pod koniec sierpnia.masakra w tym roku
 
Ja mam wesele 10 wrzesnia u mojego M brata. Tydzien przed terminem:)

My mamy w październiku i ciężko to widzę... Za rok we wrześniu u brata ciotecznego. Uwielbiam wesela, lubię tańczyć i się bawić :) jeśli chodzi o strój ostatnio na wesele z październiku poszłam w żółtej sukience, ładna, elegancka. Zapłaciłam za nią uwaaaaaga 15 zł na bazarku w Kielcach. Zaraz wam wstawię zdjęcie.

Dziewczyny, a kluje was w bokach?? Np teraz czuje tak jakby kolo biodra dziwne coś...
 
Mnie ddziś pokówalo z lewej strony.i czasami tak mam.Ale to normalne bo macica sie powiększa. ponoć z której strony kluje to z tej było jajeczkowanie.
 
Mam tez 24 ale tu juz wiem,ze nie pójdę. Ja mam świra na punkcie sukienek. Co wesele kupuje nowa-no nie mogę sie powstrzymać.
 
Kornela, ja też muszę się zmuszać do picia. Dzisiaj jakoś nie mogłam pić zwykłej herbaty, bo zgagę dostałam. Posmakowała mi dzika róża z maliną.

Ja w tym roku nic nie mam. Tylko po urodzeniu będą u nas chrzciny, a tak komunia mojej siostrzenicy w przyszłym roku. W tym roku u kuzynki komunia, ale raczej nie będzie zaproszenia, bo z nią aż tak się nie trzymam ;)

KasiaMarysia, z tą łazienką id wczoraj tak mam.
 
Ostatnia edycja:
Nie wiem czy jest czego wspolczuc, dzieci rodza sie powaznie chore, nie przezywaja kilku dni, tygodni lub lat, dlatego zespol Downa nie jest najgorszym co nas moze spotkac, jasne, ze jak kazdy rodzic chcialabym miec zdrowe dziecko, ale to, ze byc moze bedzie troszke inne nie oznacza dla mnie nic az tak strasznego :)

Tak, amniopunkcje mam 22 marca :)
Minimousedot jak możesz, to zrób biopsje kosmówki - jest dokladniejsza i spokojnie można ją zrobić w tym momencie ciąży.

A, i poproś o znieczulenie do wkłucia.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:
reklama
Daria ja mysle,ze znajdziesz fajna sukienke-teraz taki wybór fasonów,ze nie będzie problemu. Jesli będziesz sie lepiej czuła w eleganckiej bluzce i spódnicy tez ok. Chociaż uważam,ze wygodniej i łatwiej znalezc bedzie Ci sukienkę.
 
Do góry