reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześnióweczki

reklama
Kasia Ro ma racje do czasu rozwodu wg prawa prawa ojcowskie ma Twój obecny mąż. Oglądałam w tv kiedys o tym i pamiętam,ze prawdziwy ojciec dziecka nie mial do niego żadnych praw. A mąż,z ktorym nawet kobieta nie miała kontaktu utrudnial im życie. Wszystkie sprawy urzędowe podejmowal mąż.
 
Nieee, nie możliwe, jak może być ktoś ojcem dziecka jak z nim nie sypiam. Ja się szarpać nie będę. Pytałam co mu da to ze będzie moja wina. Dzieci nie mamy więc płacić mu nie będę.
To ze nie sypiasz, to wiesz Ty i on. W swietle prawa to wyglada inaczej, poczytaj tu .Link do: Oddział 2. Ojcostwo - Kodeks rodzinny i opiekuńczy [KRiO]
Sad moze tez chcec Was tez godzic, a jesli macie jakikolwiek majatek do podzialu, to tez moze wydluzyc sprawe.
Jesli jego sytuacja materialna jest gorsza niz Twoja, to i bez dzieci moze ubiegac sie o alimenty. I koniec koncow moze byc zwyczajnie zlosliwy... urazona meska duma etc.
Zeby faktycznie skonczylo sie na jednej rozprawie, to musi zajsc sporo okolicznosci.


ckai3e3kikq3p3qp.png
 
Acgug dziękuję :)
Jak Twoje samopoczucie??

Szykowanie pokoju dla małego to cudowne przeżycie :) ja u taty tez naszykuje ale ok 20 tyg :)

Wiesz Kochana mdłości czasem mam, ostatni.raz wymiotowalam w sobotę. Wczoraj leciałam na złamanie karku, bo obudziłam się w bez problemu. Oczywiście mały spał. Także początek 12 tyg mi mija.
 
Kasia Ro ma racje do czasu rozwodu wg prawa prawa ojcowskie ma Twój obecny mąż. Oglądałam w tv kiedys o tym i pamiętam,ze prawdziwy ojciec dziecka nie mial do niego żadnych praw.
Tak i ja się zgodzę z Wami.
KasiaMarysia23 tak naprawdę teraz to wszystko zależy od Twojego męża czy będzie Ci robił problemy czy nie bo niestety w świetle prawa to Ty jesteś winna rozpadowi małżeństwa.
 
Mieszkam pod radomiem.mama pod kielcami.w gm mniów.mąż przyjeżdża co 3 mięs na 2 tyg i jedzie spowrotem.latem na dłużej przyjeżdża. Ale dopiero rok wyjeżdża a żeby się dorobić musimy się troszkę pomeczyc.trzymam kciuki żeby z rozwodem szybko poszło.choć koleżanka też się rozwodzi teraz i sąd stara się godzić ich.nie wiem czy żeby dostać szybki rozwód nie będziesz musiała powiedzieć o ciąży.bo tamto trwa to i ponad rok.najlepiej jak byś poszła do radcy prawnego powiedziała mu co i jak i on ci powie. może kochana się mylę Ale koleżanka właśnie to przechodzi o to trwa już trochę.trzymam kciuki

Dziękuję bardzo :)
Tak racja pisałaś ze kolo Radomia mieszkasz :)
A Twoja koleżanka ma dzieci? Mój mąż powiedział żebym pismo załatwiła, że oboje nie chcemy już być razem. Mam nadzieję że szybko pójdzie.


Kornela to już zbliżasz się do spokojnego okresu:)
 
Acgug dziękuję :)
Jak Twoje samopoczucie??

Szykowanie pokoju dla małego to cudowne przeżycie :) ja u taty tez naszykuje ale ok 20 tyg :)

Wiesz Kochana mdłości czasem mam, ostatni.raz wymiotowalam w sobotę. Wczoraj leciałam na złamanie karku, bo obudziłam się w bez problemu. Oczywiście mały spał. Także początek 12 tyg mi mija.
Codziennie rano musze zwymiotowac i to jest najgorsze bo samą zolcia. Później jest ok tylko gardło trochę boli. Czytałam o Twojej akcji wczorajszej i ciesze się, że wszystko jest dobrze☺
 
Dziewczyny to mnie przestraszyłyscie. Jezu słodki. To lecę jutro to załatwiać. Matko....
Nie mamy nic wspólnego. Nic, a nic. On dostał działkę ale jako darowizna wiec mi się nie należy.
 
Codziennie rano musze zwymiotowac i to jest najgorsze bo samą zolcia. Później jest ok tylko gardło trochę boli. Czytałam o Twojej akcji wczorajszej i ciesze się, że wszystko jest dobrze☺

A czujesz się lepiej jak zwymiotujesz? mi to pomagało, potem jadłam co chciałam :).

Tak mały napędzil mi strachu. Płakałam jak głupia, a on sobie spał ehh :)
 
reklama
Nie chodzi to o straszenie Cie tylko lepiej zalatw to szybko bo potem mozesz miec duzo przez to problemów. Tym bardziej,ze nie widac,ze jesteś w ciazy.
 
Do góry